Karadeniz Pet

• Konbuyu başlatan Hasan35
  • Başlangıç tarihi
H

Hasan35

Guest
Arkadaşlar maviş adında bir kuşum var onu çok seviyorum büyük bir kafes ve yanına arkadaş almayı düşünüyorum ama cinsiyetini bilmiyorum kuşum yaklaşık 45-50 günlük falan Düşüncelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Resim: http://i.hizliresim.com/xA5Jrz.jpg

Teşekkür ederim peki erkek olduğunu hangi bulgudan anladınız :)

Erkeğe yakın ama tartışılır gibi ustalar son noktayı koyar :D

İnşallah hocam huylarıda erkeğe benziyor ama kararsızım takipteyim yani :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

Başka fikiri olan arkadaşlarımız yok mu ?

Hocam yorumunuz için teşekkürler ancak tamamen pembe değil ceresi telefonun ve ışığın azizliğine uğramış fotoraf çok beyaz olmasada deliklerin etrafında hafif bir beyazlık var yinede erkek diye mi düşünüyorsunuz ?

erkek duruyor bu resimden yalnız kuşunuz rahatsız mıdır? neden bu şekilde duruyor?

Rahatsız değil sadece uyumaya yakındı tek hareketsiz o zaman yakalayabildim yoksa fıldır fıldır :)

Başka fikri olan varmı arkadaşlar çoğunluk erkek düşünüyor dişi olarak düşünenler var mı ?

Erkek görünüyor ama ilerde burun deliklerinin orası beyazlarsa dişi dir :)

Bekliyicez hocam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:45 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Başka görüşü olanlar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

Başka fikri olanlar ?

Geri