Karadeniz Pet

cinsiyet??

mücahitejderha

Meraklı Üye

bunun CİNSİYETİ ne??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

???????????????

Moderatör tarafında düzenlendi:
başka fikri olan yok muu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

buna bile cevap veren yok yaaaaaaaaaaaa

.............................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

......................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

.......................................................

hacim burun deliklerin deki beyaz yayılmaya basladiysa dişidir bunu sen takip edebilirsin 10 gün kadar gözlemle ha şöyle bisey var 50 günlük kuşa bursa herkez erkek dedi bende erkek diye tahmin ettim şuan 3 yumurta yi verecek sonradan dondu dişiye

hacim burun deliklerin deki beyaz yayılmaya basladiysa dişidir bunu sen takip edebilirsin 10 gün kadar gözlemle ha şöyle bisey var 50 günlük kuşa bursa herkez erkek dedi bende erkek diye tahmin ettim şuan 3 yumurta yi verecek sonradan dondu dişiye

:D ya işte bende onu tam olarak bi öğrensem yanına bi tane daha alacam yoksa sürekli kafesden çıkmak isstiyor anne babasının kafesine gidip onları rahatsız ediyor o yüzden öğrenmek istiyorum :D

Kuş dişi.
(Not: cinsi ne sorusu yanlış dorulmuş. Başlıkta cinsiyet içerikte cinsi ne diye sormuşsunuz. Cins ve cinsiyet farklıdır. )

Daha yeni yuvadan çıkmış bir kuşun yanına eş alınmaz , yem kırmayı öğrensin biraz kanat çırpsın sonra alırsın yanına eş . Şimdi alırsan yem kapma dövüşü yemlik kapma dövüşü çok olur.

Daha yeni yuvadan çıkmış bir kuşun yanına eş alınmaz , yem kırmayı öğrensin biraz kanat çırpsın sonra alırsın yanına eş . Şimdi alırsan yem kapma dövüşü yemlik kapma dövüşü çok olur.

kuş yuvadan çıkalı yaklaşık 25 gün oldu ve rahat rahat yem falan kırıyor yeni değil yani. ve eş alacam derken çiftleştirmeyi düşündüğüm için eş almayacağım kafesden sürekli çıkmak istiyor çıkarttığımdada annesinin babasının kafesinin olduğu yere gidiyor. kendini yalnız hissetmesin diye eş alacam. keşke yazdıklarımı okuduktan sonra yorum yapsaydın

kuş yuvadan çıkalı yaklaşık 25 gün oldu ve rahat rahat yem falan kırıyor yeni değil yani. ve eş alacam derken çiftleştirmeyi düşündüğüm için eş almayacağım kafesden sürekli çıkmak istiyor çıkarttığımdada annesinin babasının kafesinin olduğu yere gidiyor. kendini yalnız hissetmesin diye eş alacam. keşke yazdıklarımı okuduktan sonra yorum yapsaydın

Ben normal yorum yapıyorum adamın dediğine bak ya. Neyse ne biliyorsan onu yap kardeş. Bir daha da senin konuna yorum yapmayiz begenmiyorsan. Hadi eyvallah...

Son düzenleme:
Kuşunuz dişi maşaallah