petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve korkmass tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. korkmass

korkmass New Member

Beğenileri:
    0
    Beyaz kuşu erkek, yeşil olanı ise dişi diye aldık. yeşil kuştan emin olamadım. bir de her ikisi de aynı ırk mı? teşekkür ederim

2. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Emin olabilirsiniz aynen cinsiyet. Irkları da beyaz yerli gibi ama biraz sağlıksız heralde yeşil ise dişi , çek .

3. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    cinsiyetler dogru dişi erkekten iri duruyor tam kusun fotosunu gormeden ırk solemek zor ama yerli gibi duruyorlarr... kusu tam cek boydan öle foto koyarsan ıyı olur

4. korkmass

korkmass New Member

Beğenileri:
    0
  5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlar yerli ve denilen doğru maşallah

6. korkmass

korkmass New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuş yeme, erkek kuştan 10 gün kadar önce düşmüş fark bundan galiba. kuşu üreticisinden aldım. her ikisi de iri kuş olur diye verdi. yeşil kuş kırma olabilir emin değilim dedi. eve bugün geldiler ortama yabancılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

yavru çift aldım eğitmeyi düşünüyorum. herkes zor olduğunu söyledi ama deneyeceğim. varsınlar konuşmasınlar. tek alıp yalnız bırakmaya gönlüm elvermedi. maşallahınızı eksik etmeyin herkese iyi hobiler

Sayfayı Paylaş