Karadeniz Pet

cinsiyet ?

korkmass

Yeni Üye
Beyaz kuşu erkek, yeşil olanı ise dişi diye aldık. yeşil kuştan emin olamadım. bir de her ikisi de aynı ırk mı? teşekkür ederim

Emin olabilirsiniz aynen cinsiyet. Irkları da beyaz yerli gibi ama biraz sağlıksız heralde yeşil ise dişi , çek .

Beyaz kuşu erkek, yeşil olanı ise dişi diye aldık. yeşil kuştan emin olamadım. bir de her ikisi de aynı ırk mı? teşekkür ederim

cinsiyetler dogru dişi erkekten iri duruyor tam kusun fotosunu gormeden ırk solemek zor ama yerli gibi duruyorlarr... kusu tam cek boydan öle foto koyarsan ıyı olur

Kuşlar yerli ve denilen doğru maşallah

dişi kuş yeme, erkek kuştan 10 gün kadar önce düşmüş fark bundan galiba. kuşu üreticisinden aldım. her ikisi de iri kuş olur diye verdi. yeşil kuş kırma olabilir emin değilim dedi. eve bugün geldiler ortama yabancılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

yavru çift aldım eğitmeyi düşünüyorum. herkes zor olduğunu söyledi ama deneyeceğim. varsınlar konuşmasınlar. tek alıp yalnız bırakmaya gönlüm elvermedi. maşallahınızı eksik etmeyin herkese iyi hobiler

Geri