Karadeniz Pet

cinsiyeti anlama...

• Konbuyu başlatan spawn59
  • Başlangıç tarihi
S

spawn59

Guest
arkadaşlar benim kuşum 4 5 aylık ve ceresinden tam erkek veya dişi oldugu anlaşılmıyo bunun başka bi öğrenme şekli var mı aldıgım kişi erkek dedi ama sanki ceresinde beyazlaşmaya başladı cok hareketli bi kuş genelde erkeke kuşalar hareketli olurmuş araştırdıgım kadarıyla ayrıca bazen saldırganda olabılıyo kafese parmagımı soktugumda ısırmaya calısıyo buda dişilerin bi özeliğiymiş yardım ederseniz sevinirim teşekürler.........

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resim yuklersen illaki anlayan cikar bole tarifle bisey demek zor

yükledim daha önce dişide diyen oldu erkekete başka şekilde anlaşılmaz mı diye yazdım....
1PPomB.jpg
[/url][/IMG]
krrDrJ.jpg
[/url][/IMG]

Dişi kuşlarda çok hareketli olabilir, kuşunuz dişi.

kardeş herhalde bu türlerde özeliği o maşallahı var seninkininde yardımcı olsa bari bu işten anlayanlar yoksa mualaktayız

birincisi muhtemelen o kuş 4 5 aylık değil çünkü kafasındaki çizgiler ve gagasındaki siyahlık duruyo. cereside çok aldatıcı gerçekten beyazlıklar biraz daha az olsa erkek diyebilirim ama diyemiyorum. bu konuda bilgili biri illaki çıkacaktır. ama bence kuşunuz daha yavru 2 3 aylık en fazla

arkadaşlar benim kuşum 4 5 aylık ve ceresinden tam erkek veya dişi oldugu anlaşılmıyo bunun başka bi öğrenme şekli var mı aldıgım kişi erkek dedi ama sanki ceresinde beyazlaşmaya başladı cok hareketli bi kuş genelde erkeke kuşalar hareketli olurmuş araştırdıgım kadarıyla ayrıca bazen saldırganda olabılıyo kafese parmagımı soktugumda ısırmaya calısıyo buda dişilerin bi özeliğiymiş yardım ederseniz sevinirim teşekürler.........

Dostum kuşun dişi fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla.

Geri