petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti hakkında bilgi verebilirmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve byburak28 tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. byburak28

byburak28 Guest

Arkadaşlar evde daha önceden erkek muhabbet kuşu bakıyordum yaklaşık 5 senedir yalnız bizlerle yaşadı yanına bir tane dişi kuş aldım ancak kavga ediyorlar bende dişi aldığım kuş acaba erkek mi diye merak ediyorum cinsiyetini tam olarak seçemedim resim ekliyorum bana yardımcı olurmusunuz ?

2. byburak28

byburak28 Guest

resim 2

Buda yakın plandan çekim

3. Gokay Akgul

ben dişi oldugunu düşünüyorum.. Uzun süre yalnız baktıgın için seninkisi eş tutmak istemiyor olabilir. Yaşıda genç gibi geldi bana bunun :) maşallah

4. YASİN AY

YASİN AY Guest

dişi 2-3 aylık gibi

5. byburak28

byburak28 Guest

Teşekkür ederim:)
    erkek kuş önüne geliyor kafa asagi yukari baya dil döküyor ama dişi pek orali değil. Dışarı çıkarıyorum dişi o zaman erkeği kovaliyor anlam veremedim dişi kuş erkek kuşun üzerine konmaya çalışıyor.
    Bana satan Kuşçu 6 aylik felan dedi 5 aydan once yumurtlamaz dedi ama erkek kuşu döver demedi :)

6. Mehmet ŞEKER

2,5 aylık dişi

7. byburak28

byburak28 Guest

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar peki bu kusu kendime Nasıl alistirabilirim ?

8. H. Mehmet YILDIZ

Sayfayı Paylaş