petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyetı hakkında gercek bılgı lutfennnn

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve 67baris67 tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. 67baris67

67baris67 Guest

asagıdakı resımler kusu ılk aldıgım zamankı resımlerı cınsıyetı ıcın konu actım ve arakdaslar sagolsun yardımcı oldu erkek dedı

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

sımdıkı resımlerını koydugumda ıse dısı dedı kafam cok karıstı ben tek bır kus alıp egıtmek konusturmaya calısmak ıstıyordum ve erkek olsun ıstıyordum kı egıtıme daha yatkın dıye duydum
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

kusumu degıstırmekde ıstemıyorum lutfen bı akıl verın petshop bence erkek ama ıstersen degısım yapabılırız dedı

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kus disi dostum 4 aylik civari

3. 67baris67

67baris67 Guest

dısı konusur mu pekı konusturmasını ıstıyorum degısırtırem mı rengıde cok guzel alıstımda piseee

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Konsurur tabo ama erkek kadr deil biraz buyidukce hircinlasir

5. 67baris67

67baris67 Guest

anladım en ıyısı erkek ıle takas etmek pekı yavru erkek kus almam ıcın nasıl bır ceresı olmalı
    tamamen pempe mı olmalı

Sayfayı Paylaş