petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti hakkında yardım lütfen.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer aktan tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar

#1 ömer aktan, 20 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mart 2014
  2. Necati ÜNAL

Erkek %100 .

İYİ FORUMLAR.

3. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam yanına sarı olanı attım bir haftadır kavga ediyorlar bugün ayırmak zorunda kaldım yeşil olan erkek dediginiz hiç anlaşamıyor sürekli sarıyı dövüyor.ondan dolayıda kuşkuya düştüm acaba ikiside dişi ondan mı kavga ediyorlar diye

4. Vto

Vto Guest

ikiside dişiye benzior hocam pek net bilgi veremeyiz bu fotolara göre nasıl %100 erkek diyebiliorlar merak ettim ? Yakında flashsız cerelerini çekebilirsen daha net bilgi verebiliriz.

5. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam flaşsız çektim gün ışığında çektim

6. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    katılıyorum kardeş 100 demiş bide beyaz halkalar var banada ikiside dişi gibi geldi ondan kavga ediyor olabilirler

7. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    iki petshopçuya gösterdim ve çevremdeki bilen az çok anlayan herkese sordum ama kimisi dişi kimisi erkek diyor.yaklaşık beş aylık kuş cerede oturdu az çok.cinsiyeti anlamanın başka yolu yokmu arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:36 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:36 --

arkadaşlar yeni fotograflar çektim cinsiyeti hakkında yorum yaparmısınız?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

güncellllllllllllllllllllllll

8. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Erkek kuşa benziyor

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bu tarz kuslar erkek oluyor.. bende de bi tane var ceresi böyle olan.. dişi kusumla eş tuttular..

Sayfayı Paylaş