1. Bütün üyelerimiz ilan ekleyebilir. İlan sistemimiz aktif

Cinsiyeti hakkında yardım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Aysu GÖKTÜRK tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Aysu GÖKTÜRK

Aysu GÖKTÜRK Süper Üye

Beğenileri:
    18

Arkadaşlar kuşu yeni aldık.Kafa tüyleri duruo hala.Sanırım 2 aylık kadar.Burun etrafı açık renk fakat kısmen mavimsi gibi.Cinsiyetinden emin olamadım.Ustalardan yardım bekliyorum :)

Bir de kuşu bir iki kere avuçlamak zorunda kaldım maalesef.Alıştırma şansım var mı hala ? Bir de dişiyse de evcilleştirebilir miyim ? Önceki kuşum erkekti,bunu da erkek die aldım ama değilse de değiştirmeyi düşünmüyorum.Kısmetim buymuş ama evcilleşir mi onu merak ediyorum..Teşekkürler..

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    526
    Henüz küçük olduğu için alıştırıp evcilleştirmek kolay olacaktır. Avuçlamış olmanız kısmen ürkütmüş olabilir ama tekrarlamazsanız sorun olmayacaktır.

3. Aysu GÖKTÜRK

Aysu GÖKTÜRK Süper Üye

Beğenileri:
    18
    Evet,avuçlamıcam bir daha.Biraz ürktü maalesef.Sizce cinsiyeti nedir Uğur bey?

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    526
    Cerenin etrafında beyazlıklar var ama bana ışıktan gibi geldi eğer beyazlık ışıktan ise erkek kuş.

5. Aysu GÖKTÜRK

Aysu GÖKTÜRK Süper Üye

Beğenileri:
    18
    Işıktan değil maalesef.Beyazlık var ama kısmen açık mavi gibi de o beyazlık olan yer.Emin olamadım ben de.Birkaç haftaya netleşir herhalde cinsiyeti :S

Sayfayı Paylaş