Karadeniz Pet

cinsiyeti ırkı nedir arkadaşlar yardım lütfen

okan67

Meraklı Üye
muhabbet kusum 3 bucuk aylık diye üreticiden aldım.
1-ırkı cinsi nedir
2-kusum cok zayıf 3 aydır bende bi turlu toparlayamadı cok yem yiyor içiyor ama bi lokma:)avucta kayboluyor:) mama kraker kumu hersıyı var yiyiyor iciyorhergun dısarı cıkıyor 1 saat falan
3-saglıklı mı sizce bence haraketli bi sıkıntısı yok
not: (resimlerde biraz daha toplu gözüküyor:))

cevaplarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Bence iyi çok zayıf değil ama sen yinede zayıf olduğunu düşünüosan pet shop larda kilo aldırıcı yemler vitaminler ilaçlar var bence ideal çok şişman olup obezite bir kuş olmasından iyidir ama ölçekli kullanmaya dikkat et ve aşırı derecede kilo almasına izin verme.Eğer hareketliyse ve kalp atışları normal ise veya dıştan görünen bi hasar yok ise %70,% 80 sağlıklıdır ama görünmeyen veya içinde kendini belli etmeyen bir hastalık var ise onu bilemeyeceğim sağlıklı olup olmadığını en iyi Veterinerler bilir fotoğraftan söylenebilir bir şey değil.

Son düzenleme:
Bu tür pek gelişmiyor diye biliyorum.

elinize kuş kendi izin vermediği sürece almayın size alışması zorlaşır birde ballı krakerleri önermiyor çoğu kişi çünkü içine bal diye ki,myasal madde koyuyorlar kuşlara zarar veriyor onun yerine dal darı verin hem size daha çabuk alışmasını sağlar hem çok severk yedikleri için kilo alabilir

Muhabbet kuşum evcil elimde rahatsız olmuyor sizce bunun ırkı cinsi nedir bunun yediğini hiç bi kus yemiyor belki;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

kimse varmı :)

Kusunuz yerlı ve erkek.
Kilosuda normal her gun 1 saat dısarıda kalıyor dıyorsunuz buda kusunuzun fazla kılolarından kurtuldugunu gosterıyor.

Geri