Karadeniz Pet

cinsiyeti ırkı yaşı

Kalender Güler

Paylaşımcı Üye
RY3dp1.jpg

Maşallah güzelliğe. Galiba yaşını almış bir dişi. Türüne bir şey diyemeyeceğim. Yerli gibi

yerli sişi kızışmaya başlamaış

Bana 4 5 aylık erkek dediler ama

Kusunuz yaklasik 8-9 aylik disi

O zaman kaldırıldım yani öyle mi

Ya buralarda öyle hobiciler yok varsa da çok az yerleride belli değil yoksa ben hiç petshop tan alır mıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

og7Gob.jpg

Buda başka bir foto

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

VVYokB.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Bide bu fotolara bakıp yorum yapsanız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Yeni fotolara yorum lütfen

Erkeğede benziyor lakin ben hala dişi diyorum ve 1 yasıma yakın bir kul illa Malatyada olcak diye birsey söz konusu değil buyuk abilerimiz var il dışına gönderim yapıyorlar yine bi arastırıp konusmanızı tavsiye ederim

peki yorumlarınız için sagolun peki nasıl gönderiyorlar ölmüyor mu kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Başka yorum yapacak kimse yok mu

Siz raınbow arıyorsunuz sanırım,size hatırlatın dedim sanırım unuttunuz

Buldum onun için söylemedim bisey. Bu konuda ki kuşun cinsi ne peki

Bir onceki yorumumda da belirtrigim gibi bu kus yaklasik 8-9 aylik disi cere kenarindaki mavilik kizisma doneminden yavas yavas ciktiginin gostergesi

Burda bir arkadaş bir yer söyledi ordan aldım resmini atarım yakında. Simdi konudaki kus dişimi erkek mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Ama dişi kuşlar da cere mavi oluyor mu ki

Kuş dişi 8 aylık kizismaya başlamış

Disi kuslarda cere rengi mavi olabiliyor ama erkek kus gibi degil tabikide. Beyaza yakin bir mavi oluyor.

Peki alınır mı bana alıstırabilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

@Levent Acar abi sen ne diyorsun peki dişi mi erkek mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Güncelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:14 --

Güncel lllll

Kuşunuz 8-9 aylık Buyuk ıhtımal erkek.

Son düzenleme:
Simdi anlayamadım ben kafam karıştı dişi mi erkek mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

büyük ustalar sizdende yorum bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

Ustalar neden yorum yapmıyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Ya ustalar lütfen sizde bir yorum yapın ki ona gore degıstıreyım ya da kalsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

@Levent ACAR abi lütfen bi yorum yapar mısın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Levent abiiiiiiii

Son düzenleme:
Geri