petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti ne acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Ertan81 tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ertan81

Ertan81 Guest

merhaba muhabbet kusu aldim cinsiyet ve kac aylik ögrenebilirmiyim tecrübeli arkadaslardan.

1 ay oldu alali yaklasik.

Saygilar

2. Onur TÜFEKCİ

Fotoğraf göremedim.

3. abdullah7777777

abdullah7777777 New Member

Beğenileri:
    0
    foto yüklersen yardımcı olabiliriz

4. Ertan81

Ertan81 Guest

Foto bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

foto görünmüyor dostum.

6. Ertan81

Ertan81 Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum hizliresim den yükle resimi ve grafik ekle olan yere kopyala o linki ;)

8. Ertan81

Ertan81 Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

Tmm oldu yaptım sonunda :)

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sari olan erkek digeri dişi ve sanırım kızişmiş cere tarafı kahve rengi olmuş.

10. Ertan81

Ertan81 Guest

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sari kuş beyaz dan buyuk gibi duruyor biraz.

12. Ertan81

Ertan81 Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

Sayfayı Paylaş