Karadeniz Pet

Cinsiyeti ne olabilir?

Teşekkür ederim :) Peki son bir şey daha sorayım biraz fazla oldu ama nasıl bir hal alacak beyaz gibi olan cere kısımları ve kaç aylıkken tam belli olur o konuda bir bilginiz var mı ?

Benim kuşun 10 gün içinde ceresi beyazlaştı.Sizinkinde gördüğüm kadarıyla öyle bir belirti yok.Bu şekilde de kalabilir.Çünkü mavileşme de yok gördüğüm kadarıyla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yine bir beyazlık var gibi ama öyle çok değil sizin kuşunuzki gibi yada fotoğraftan yanılıyor da olabilirim. Peki sizin kuşunuzun beyazlığı çok belirgin mi? Artık erkek diyorum sizinde güvencenizle çok az daha bekleyip tam kesinleştircez zamana görede :) Yeniden teşekkürler :)

0049c3ae1ded39c6e1db5ccc8ebd3d03.jpg

Benim Kızımın ceresi çok beyazlaştı bu yeni fotolardan biriErkek kuş ile değiştirebilirsin diyorlar da kıyamam,çok alıştık birbirimize.Çok kelime bilmeseler de konuşma alıştırmalarına başladı bile☺️
Kaç günlüktü sizin bücür?Benimki 2 aylık oldu.
Burun deliklerinin çevresindeki beyazlık yayılmaya başlamış gibi sanki.Eğer yayılmaya devam ederse sizi de bir prenses bekler o zamanDüz pembe ya da mavi olursa erkek oluyor.

Son düzenleme:
Benim kuşumun tıpatıp aynısı. Benimki 1 aylık , burun rengi falan aynı. Erkek :) Ama daha küçük sizinkide onun için biraz daha bekleyin. Bende benimkinin daha ne cinsiyet olduğuna karar veremedim :D

Benim kuşumun tıpatıp aynısı. Benimki 1 aylık , burun rengi falan aynı. Erkek :) Ama daha küçük sizinkide onun için biraz daha bekleyin. Bende benimkinin daha ne cinsiyet olduğuna karar veremedim :D

Beyazlık olunca burun deliklerinin çevresinde,ben kızım diye sevmeye başladım bileÇok masum,çok tatlı☺️Geri vermem zaten,bir tane erkek yavru alıp,odalarını ayırcamAyrı ayrı bakmaya çalışıcam

Kaç aylık olduğu hakkında pek net bir şey söyleyemiyorum ama o başındaki çizgilere bakacak olursak sizin boncuğunuzdan biraz daha küçük galiba :) belki bu yüzden tam net bir şey göstermiyo cere rengi az bi zamanımız kalmış olabilir kesin bilgiye ulaşmak için biraz daha bekleyelim bakalım sonra yeni paylaşımla yeni yardımlaşmalar kurarız :)

Beyazlık olunca burun deliklerinin çevresinde,ben kızım diye sevmeye başladım bileÇok masum,çok tatlı☺️Geri vermem zaten,bir tane erkek yavru alıp,odalarını ayırcamAyrı ayrı bakmaya çalışıcam

Konuyu açana demiştimm :) Neyse yanlışlık olmuş ama çok tatlı kuşunuz var maşallah :p

Yorumunuzu resim bi üstte olunca onunla alakalıdır diye düşündüm o yüzden kusura bakmayın :) bir aylıktan büyük benim kuşum ama sanki daha tam net belli değil ceresinden dediğiniz gibi bende karar veremedim yanıltıcı olabiliyormuş bazen. Çok önemli değil tabiki ama yine bilmekte fayda vardır diye düşündüğümden acele ettim fakat biraz beklemem gerekiyomuş galiba :)

Geri