Karadeniz Pet

cinsiyeti ne yardim lütfen

B

bbaskk

Guest

ARKADAŞLAR BU ALBINO KUŞUM KIZISTI AMA CINSIYETINDEN EMIN DEĞİLİM LUTFEN BILEN BIRI SOYLEYEBILIR MI ?

Çok Tatlı bi bişi kendi kuşuma eş tutmak isterdim :d :D :D :D :DD: :D:D

Dişi mi gerçekten? Erkek var hatta buna kur yapıyor ama bu karşılık vermiyor oysa kızışmışta. Yuvalık yok diye mi yoksa erkek kendinden daha küçük diye mi karşılık vermiyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

dişide albino değil kardeşim o kuş

ne peki? gözüde kırmızı albino sanıyordum.

gözünü kırmızı göremedim ben kafasının üstünde sarı renk falanda var galiba kırmızı gözlü olduğunu göremedim resimde çıkmadı galiba simsiyah görünüyor.

Dişi kirmiziysa göz albiondur

Ya çok sevindim dişi diye. Erkekte çok güzel sizce eş olurlar mı sonunda? Yillarca birlikte dursalarda eş olmamaa ihtimali var mıdır?

resimdeki erkek kuşum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz dişi ama benim bildiğim albino tek renk beyaz olur makinadan kaynaklı renk değişti sanırım ilk defa gördüm. Zamanla olur inşaallah eş. Eşe atacaksanız yuvalıkta takın çiftleşmelerine etkisi olur güle güle besleyin

Güzel ve sağlıklı dişi çift faktör kuşunuz. Ama albino değil. Albinolar kırmızı göz ve
lekesiz beyaz oluyorlar. Güle güle besleyin

Kuşunuz dişi ama benim bildiğim albino tek renk beyaz olur makinadan kaynaklı renk değişti sanırım ilk defa gördüm. Zamanla olur inşaallah eş. Eşe atacaksanız yuvalıkta takın çiftleşmelerine etkisi olur güle güle besleyin

sadece beyaz değil sarımsı birçok renkli albino var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:25 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

Güzel ve sağlıklı dişi çift faktör kuşunuz. Ama albino değil. Albinolar kırmızı göz ve
lekesiz beyaz oluyorlar. Güle güle besleyin

kırmızı gözlü zaten resimde çıkmamış

Muhabbet Kuşu Renk Ve Mutasyonları

bu sitede 7.konu başlığındaki (lutino/albinolar) resimlerde özellikle sondan üçüncüsü benim kuş aynısı ve albino olarak geçiyor.

sadece beyaz değil sarımsı birçok renkli albino var :)

sarımsı renkte albino olmaz kardeşim tek renk olur albino bir hastalıktır ve asla ve asla beyazdan başka renk çıkmaz. ha sen sarı renkli albino olur diyceksinde sarı renktekiler lutino olur. albino ve lutino bir hastalıktır.

Geri