Karadeniz Pet

cinsiyeti nedir henüz 1.5 aylık

Gülşen ÖZDEMİR

Paylaşımcı Üye
Hayırlı olsun öncelikle . Muhtemelen dişi . tabi yaşının küçük olması sebebiyle anlaşılması biraz zordur . 1 -1.5 ay sonra daha rahat tespit edebilirsin :)

resimler net değil bence sonuc tahmini yanlış olur daha net resimler cekip atmalısın.

Dişide 1.5 Aylık Olduğunu Nasıl Anladık Onu ANlayamadım?

annesinin yanındaydı henüz ele alışması için yavru istedim özellikle yem kırabildiğini söylediler ama kıramıyor hala 2 haftadır bende .başka resimler atıcam ama net değil onlarda

annesinin yanındaydı henüz ele alışması için yavru istedim özellikle yem kırabildiğini söylediler ama kıramıyor hala 2 haftadır bende .başka resimler atıcam ama net değil onlarda

Pek Benzetemedim Ama Neyse Hayırlı Olsun Az Daha Uzaktan Çekmeyi Deneyin Olmazsa Cihazinizin Makro Mesafesini Aşiyorsunuz Gibi

bunlar biraz daha net sanırım

cur

cuz

Tekrar Eklemeyi Deneyin Yanlş Eklediniz.

Erkek Evet Bu Türlerin Yaş vslerini Kestiremiyorum Malesef :)

Erkek Evet Bu Türlerin Yaş vslerini Kestiremiyorum Malesef :)

çok teşekkür ederim en fazla yeni 2 aylık olmuştur mersin üreticiden ankaraya getirttim :D hala avucumun içinde uyuyup sıcaklık arıyo her resimde farklı duruyor ceresi büyüdükçe daha netleşicek sağolun.

Son düzenleme:
bu tip renklerde tam anlaşılmıyor arkadaşımın var herkes dişi diyor ama kuş senden benden iyi konuşuyor ve etrafa temasta bulunup kusuyor tek sorun dişi beğenmiyor :D çok evcilleştiği içindir dediler.

Son düzenleme: