petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti nedir ? Ne zaman konuşur ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve arabonemen tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. arabonemen

arabonemen New Member

Beğenileri:
    0

arkadaşlar bi kaç sorum olacak cinsiyetinde şüpheleniyorum artık sanki burun delikleri beyazlaşmayamı başladı diorum kendi kendime kuruntumu yapıyorum acba ?

bide şımarık koydum adını şımarık deyip duruyorum ama tık yok ne zaman konuşur bu sıpa ? (3 hafta oldu ) şarkılarda cik cuk cik cuk böle bişielr dio gibi ötüoda gerisi yalan :D
    azmı geliyo konuşmam yada şımarık kelimesi çokmu uzun iş harici yanında şımarık diorum ha bire bide elime alıpmı konuşim kafes içindeykenmi ?

son sorum gaga taşı almalıymıyım ? cevaplar için teşekkürler arkadaşlar ...

#1 arabonemen, 16 Aralık 2013
    Son düzenleme: 16 Aralık 2013
  2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    1 ay daha geçsin netleşir

3. Emirhan AYVAZ

arkadaşlar fotoları nasıl ekliyoruz.

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

1 ay sonra net bişey söyle biliriz konuşmaya gelince bu sizin eğitiminize bağli.

5. Ömer albayrak

Kud yuzde doksan dokz erkek

Sayfayı Paylaş