Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir sizce ?

• Konbuyu başlatan ugrdmr
  • Başlangıç tarihi
U

ugrdmr

Guest
SjJROi.jpg

YBt2bN.jpg

pq1lE4.jpg

Bugün alıp getirdim daha öncede muhabbet kuşu beslediğim oldu ama bunda kararsız kaldım sizce dişimidir erkekmidir ? birde eve gelen yeni bi muhabbet e göre çok rahat :D sanki yeni gelmemiş gibi yemini habire yiyo elimi kafese kadar koyuyuyorum elime çıkıyor eve ilk gelen kuş sesiz kalır bi süre ötmez diye biliyorum bu arada ötüyor. sağa sola kaçmıyor yuva sallansa bile hiç panik yapıp korkan bi kuş değil baya bi şaşırttı beni:confused::)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek bu ama eğitmen zor olabilir

erkek ingiliz kuşunuz fiyat ne kadar verdiniz kuşa ingiliz ve jumbolr sakin kuşlardır merak etmeyin cabuk alışacalardır size bence

Eğitmem neden zor olabilir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

30 tl verdim.

Çünkü biraz yetişkin zar zor alışıyorlar tahmini 5-6 aylık.

ingiliz muhabbet kuşlarından pek haberim yoktu sanırım aldığım kişininde pek haberi olmadı : )

Kuş yavru daha. Eğitmen kolay olur. İngiliz veya jumbo kanı var gibi, iri bir kuşa benziyo. Nerden aldınız fiyat da uygunmuş.

kuşu ben tanıdık bi abimden aldım yeni yuvadan ayırdığını söyledi güvendik aldık baya iyi rahat bi kuş :)

maşallah çok güzel.

bunun cere rengi değişirmi yoksa bu şekilmi kalır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:35 --

maşallah çok güzel.

Sağolun teşekkürler. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

Alakasi yok kus 1-2 aylik gayet iyi egitebilirsin hatta eline geliyorsa ve sakinse daha basit olacak kusu nerden aldiniz 30 tl baya uygunmus bu kus icin

evet baya sakin rahat kafese elimi sokup tüneği düzeltiyorum hiç istifini bozmuyor zaten tüneğe konmayıda beceremiyor düşüyo arada bayada iştahlı habire yiyo :)

Maşaallah çok güzel 1 aylık yavru çok kolay eğitilir güle güle besleyin

Geri