Karadeniz Pet

Cinsiyeti Nedir?

Mustafa DAĞ

Yeni Üye
Merhaba,

Yaklaşık 2 hafta önce aldığım kuşun cinsiyeti nedir acaba? Birde çok ürkek, bazen yanından yavaşça geçerken bile kafesin içinde çırpınıyor. Nasıl insana alıştırabilirim?

rze0.jpg

vl3q.jpg

sjyz.jpg

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız İçin.

resimler aldatıyor olabilir gün ışığında tekrar resim çekmenizi öneririn flash olmadan bu arada tahta tünek kullanmanız ve suluğunuzun mesafesini 3 tel yukarı yada aşağı alın alt tünekten yüksek üst tünektende alçakta kalmış hayvan zorlanıyordur.

Öncelikle bu kadar kısa bir sürede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Erkek demişti satan arkadaş, sağlık olsun. Dişi olması eğitimi zorlaştırır mı?

zorlaştırmaz hocam şöyle düşünün erkek kuş konuştğunda 100 kelime öğreniyo dişi kuş konuştuğunda 10 kelime öğreniyo aradaki fark bu kelime dağarcığı az.

Bir sorum daha olacak, Ayrı ayrı evcilleştirilmiş erkek ve dişi kuşların yan yana konması sonrasında insanlarla olan ilişkileri etkilenir mi?

bir haftalık kısa bir eğitim programı var onu uygalayarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz bununla alakalı başka bir arkadaşımızda soru sormuştu fırsat bulduğumda bunun için de eğitim yazımı yazıcam

Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

3-4 aylık civarlarında güzel bir dişi :)

Geri