petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TİMUCİN TUNC tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. TİMUCİN TUNC
    Gizli

[​IMG][/IMG]arkadaşlar kuşumun cinsiyeti nedir yardımcı olur musunuz.[​IMG][/IMG][​IMG][/IMG]

#1 TİMUCİN TUNC, 16 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2013
  2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba Timuçin Bey kuşunuz dişi.Maşallah Allah nazarlardan saklasın sağlıklı mubişler :)

3. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

kesinlikle katılıyorum tabi resim yanıltıyo olabilir gözüken şuan dişi

4. TİMUCİN TUNC
    Gizli

dün flashsız foto istemiştiniz fotolar flashsız emin misiniz dişi olduğuna ?

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resimlerden gözüken kesinlikle dişi siz birde kendiniz yakından bakınız kuşunuza.Eğer ceresinde deliklerin etrafı beyaz ise dişidir.

6. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

sen karar ver burun deliklerin etrafı beyaz ise dişi yalniz aradaki farkı iyi yakalamalısın çünkü bi ton açık mor erkek kuşa aittir aksi halde bariz beyaz halka varsa dişi şimdi sen karar ver ama çok güzel kuş dişi erkek önemli olmasa gerek tamaen eğitimle alakalı

7. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

foto da flas var sanırım dostum. 4 5 ayından sonra kesin bişey söylene bilir. senın kuş 1.bucuk 2 aylık gibi duruyor sanki.

8. TİMUCİN TUNC
    Gizli

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim şimdi bi daha baktım burun deliklerinin etrafı beyaz bizim kuş dişi büyük ihtimalle sormamın nedeni yanında erkek kuşum var bu da erkekse diğerinden feragat edip dişi alacaktım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

3 aydır bende zaten dostum aldığım da 2 aylıktı kuş şimdi 5-6 aylık

9. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

hım burun delikleri beyaz ise dişi dir dostum.

10. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    O zaman Timuçin Bey inşallah tüyleri kadar yavru alırsınız :).Sağlıklı mubişler :D

Sayfayı Paylaş