petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve musty24 tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. musty24

musty24 Guest

arkadaşlar erkek olduğunu düşünüyorum daha önce de paylaşmıştım paşayı ama farklı bi konu için.emin olamadım cinsiyeti için sizce nedir ?
    ayrıca kuyruğunu ve kanatlarını koparıyo zaman zaman kaşınıyo.sprey alıp 1 hafta kullandım her ihtimale karşı.1 buçuk aylık şu anda. sizce normal mi bu yaptığı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

cevap veren yok mu?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Cere delikleri etrafındaki beyazlıklar çok belirginse dişidir.

3. musty24

musty24 Guest

sence cinsiyeti nedir ?

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    erkek bir kuş bence bu tüyleri içinde parazit ilaçları satılıyor bir rahatsızlıgı varsa onlardan alabilirsin kafesi temiz tut musluk suyu verme kuşuna

5. hasta8

hasta8 Guest

erkek.....

6. musty24

musty24 Guest

musluk suyu vermiyorum.parazit ilacına devam edeyim ozaman. teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş