petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti nedir.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve seray çalışkan tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. seray çalışkan
    Gizli

Bir daha bakabilir misiniz cinsiyetine :) ceresinde tuhaf bir leke var resimde nedense daha baskın çıkmış.

[​IMG] [​IMG]

2. Yusuf ŞANLI
    Gizli

Bence kusunuz erkek

3. seray çalışkan
    Gizli

evet banada erkek gibi geliyor. umarım öyledir.

4. Yusuf ŞANLI
    Gizli

Yanliz bize gore sol kusa gore sag ceresinde mantar baslangicimi var

5. seray çalışkan
    Gizli

mantar gibi mi duruyor :( dedim ya resimde olduğu kadar fazla deil aslında ama var bişey yinede. nasıl tedavi edilir.

6. Yusuf ŞANLI
    Gizli

Ilaci var diye biliyorum sitede ismini ogrenebilirsiniz tam hatirlamiyorum ama tam anlayanlar baksn mantara benzettim ben ama belki degildir

7. seray çalışkan
    Gizli

tamam teşekkür ederim olmadı yarın kuşu aldığım petshopa gideceğim resimleri gösteririm o anlar sanırım.

8. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    trosyd krem kullanın ecz bulabılırsınız

9. seray çalışkan
    Gizli

cerede mantar yokmuş bişey leke yapmış sadece temizledim geçti :) bugün aldığım petshopa gittim mubişim erkekmiş tek olarak verince erkek verşiyorum dedi...

Sayfayı Paylaş