Karadeniz Pet

cinsiyeti nedir ?

Münadi YALÇIN

Yeni Üye
kusura bakmayın üstadlar kafamı karıştırdılar bana gelen misafirlerden bi kaçı dişi dedi acaba son haliyle suan 4 aylık oldu cinsiyeti dişimi erkekmi siz üstadlar yardımcı olursanız sevinirim.Rahatsız edişimden dolayı şimdiden cok cok özür dilerim.
l9ELWQ.jpg

B48EyQ.jpg

1rN4pY.jpg

l9EL4E.jpg

NWk32Y.jpg

n2Ekp1.jpg

Dişi hocam kusunuz

Yardımlarınız için tşkler..yine karışık bir vaziyet oldu çözülemedi cinsiyeti :(

Fotoğraflar çok kötü. Netleme yapmadan çekmişsin. Gün ışığında flaşsız fotoğraf çekin. Kuş dişidir.[/QUOT

Levent hocam müsait bi zamanda gün ışıgında cekerim fotoyu kafam cok karıstı cere rengi mor acık mor renginde ikincisi hocam dişi kuş çabuk alışırmı veya dişi erkek arasında ne gibi farklar var mesala bu cok cabuk alıstı bana devamlı kemirme halinde telleri falan

Fotoğrafta burun deliklerinin kenarları beyaz görünüyor. Bu dişi olduğuna işaret.
Dişi kuşlar da alışır, neden alışmasınlar.. Yavru olsun, büyük olsun muhabbet kuşları kemirmeyi sever.

eğer dişise sağlık olsun ben eğitmek konusturmak için almıştım hocam 2 aydır bende bu saatten sonra geri vermek veya değiştirmeyede gonlum vede vicdanım el vermez sonuçta oda bana alıştı kuş için kötü bı durum olabilir olmadı yanına ne zaman erkek alayım hocam ciftleşmeleri için ? ama ne kısa zamanda net fotoğraf paylasmaya calısacam hocam