Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir

veysel boz

Meraklı Üye
Cinsiyeti nedir sizce bana erkek gibi geldiler ama ustalar daha iyi bilir diye konu açayım dedim daha 30 günlükler değişebilirmi fotoğrafta net çıkaramadım o yüzden video çekeyim dedim

https://www.youtube.com/watch?v=cGhzSO1rgVA

bu videodan imkansız. ceresinin flaşsız net bir fotosu lazım.

makinenin odaklanma ayarı değişikmi ondan fotoğraf çekememiştim hallettim

Benim görüşüm dişi. %60 erkek :D

Son düzenleme:
şu son foto daha net olaydı kesin yanıt gelirdi. ilk fotoda dişi gibi dururken ikinci fotoda net bir yanıt veremiyorum.

Bundan daha netini çekemem

Bu tür parçalı kuşlarda cinsiyet tayini için acele etmemek gerekiyo. Sonra sonuçlar insanı yanıltıyo. 2-3 hafta sonra kesin bir cevap alabilirsiniz. Bence erkek gibi duruyo. Güle güle besleyin

Kuşunuz erkek benimkine çok benziyor güle güle besleyin...

%100 erkek

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:40 -->-> Daha önceki mesaj 07:39 --

İkiside ayrı kuş yalnız belirtmek isterim

Son düzenleme:
Tekrardan fotoğraf çektim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]

Son düzenleme:
Ikisi de erkek bence

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banada öyle geldi ama yinede profesyonellerden cevap almak daha dogru olur diye düşündüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

Güncel....

bu kuş %98 dişi %2 iyi de diğer üyelere bırktım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

Ayrıca Renkleri çok güzel maşallah yakınımda olsaydınız alabilirdim

bu kuş %98 dişi %2 iyi de diğer üyelere bırktım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

Ayrıca Renkleri çok güzel maşallah yakınımda olsaydınız alabilirdim

2 side farklı kuş yalnız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Tekrardan fotoğraf çektim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]

Güncelll...