Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir?

Aykutx

Yeni Üye
Merhaba abilerim, 1 hafta önce kuşu aldım daha yavru, cinsiyeti nedir? Ve elime 2 günde alıştı, kuşumu nasıl eğitebilirim
084685707373aa87812ace3bca604379.jpg
fe226271c876fb824a1f9b7a4a865ded.jpg
20c5e55f4f978c607aff21fed8f1d3d0.jpg
7be0a023ad55a9e22f151ef4d198a3c0.jpg

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakışıklı bu kuş hollanda kuş. Bu kuşlar çok uysaldir ama Isırma huyu edinirse de affetmez :) Sabah akşam 15 dakka konuş parmağına alıp 1aya konuşur

Kuşun kanatlarina ve kuyruğuna ne oldu güzel kuş sağlıkla besle

Kuş erkek maşallah.
Uçuş tüyleri ve kuyruk tüyleri eksik sanırım.
Çok fazla ısırıyor, canımı da acıtıyor ama alışkın oldugum için bir problem yok. Ama fazla ısırması dişi belirtisi değil mi

Işık yanıltmıyorsa dişi. Yerli ırk kuş. Dişi erkekten daha çabuk ele alışır bu yaşlarda ve daha uysal olurlar.

Maşallah çok tatlı bi erkek tüyü kadar ömrü olur inş.

Maşallah çok tatlı bi erkek tüyü kadar ömrü olur inş.
Isırınca Can yakıyor, ama kuşlara alışkın oldugumdan dolayı bir sorun çıkmıyor,benim bildiğim dişiler daha sert ısırır. Ve Abi sizce kuşum kaç aylık

Isırınca Can yakıyor, ama kuşlara alışkın oldugumdan dolayı bir sorun çıkmıyor,benim bildiğim dişiler daha sert ısırır. Ve Abi sizce kuşum kaç aylık

2-3 aylık arası

Işık yanıltmıyorsa dişi. Yerli ırk kuş. Dişi erkekten daha çabuk ele alışır bu yaşlarda ve daha uysal olurlar.
Nasıl eğitebilirim? Elimle yem veriyorum yemiyor, sadece parmağımda veya omuzumda duruyor. Çağırdığımda gelmesi için ne yapmam lazım teşekkürler

Nasıl eğitebilirim? Elimle yem veriyorum yemiyor, sadece parmağımda veya omuzumda duruyor. Çağırdığımda gelmesi için ne yapmam lazım teşekkürler

Mesela damlalık ile elinde besle. İlk başları yadırgar, sonra anne babası gibi görür. Sürekli adını söyle, belli bir zaman sonra alışır ona da.

Kuşun uçmayı bilmiyor değil uçacak tüyleri yok o açıdan uçamıyor dişi bir kuşa benziyor ve 1 1,5 aylık civarı

Yavru olduğu için bunu bilemiyorum büyük ihtimalle çıkar

Geri