petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti Ve ırkı nedir acaba yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve kaan77 tarafından 23 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    öncelikle mrb foruma yeni katıldım ilk defa kuş aldım köpek ve balıkda besliyorum hayvanları çok seviyorum daha doğrusu biraz araştırma yaptım erkek olanları konusuyormus genelde dişiler konuşmuyormuş bende yavru diye aldım 1.5 2 aylık olduğunu söyledi aldığım yer suan bana ve ev halkına çok alıştı omzumda durmayı çok seviyor özellikle sürekli omuzumda yanlız her yere gaga atma huyumuz var ne görse gagalıyor ancak ısırık şeklinde değil benim de saçlarımla çok oynuyor veya üzerimdekilerle yanagımıda öpüyor sanki hep çok hareketli olduğu için resimleri tam çekememiş olabilirim. birde acaba ne kadar zamanda konuşur :p

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    teşekkürler cevabınız için şimdi bu konuşmaz mı dişi olduğu için ? değiştirip erkek mi almalıyım bunun yerine çokda sevdim 13 gündür benle suan değiştirmek de istemiyorum işi açıkcası.bide dişi olduğu kesin mi.?

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuş yaklaşık 2-2,5 aylık ve dişi resimlere bakılırsa maşallah. Dişilerde konuşur. Erkekler kadar değil belki ama. Önemli olan hayvan sevgisi. Bence sadece konuşsun diye kuşu değiştirme. O zaman hayvanları sevmenin bir anlamı kalmıyor. Sadece istediğin hayvanı sevmiş oluyorsun.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çoğu muhabbet kuşu sahibi hayvanın konuşmasını istese de.. Kuşun kendini sevdirmesi, oyunlar yapması, uçup üzerine konması sahibini daha çok mutlu ediyor.

6. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    evet ben değiştirmicem inş konuşur dişide olsa değiştirmicem ama aldığım yere kızdım şuan % 99 erkek bu demişti verirken neyse bu büyüsünn 6-7 aylık olunca ufak bi erkek daha alırım 2-3 aylık onu konuştururm artık ne yapalım :)

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Böyle düşünmene sevindim. Pet-shop'tan aldıysan maalesef kuşu satmak için 40 takla atıyor birçoğu. Dişiye erkek, erkeğe dişi, 1 yaşındaki kuşa 2 aylık gibi şeyler diyebiliyorlar.

8. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    pekte petşop sayılmaz aslında 14. günü bugun bende ilk aldığımda yemliğin yerini bile bilmiyordu 8 çift muhabbet kuşu var yavrusu oldukca yavrularını satıyor sadece hobi amaçlı bakıyor gibi bişey aldığım yer.

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    O zaman fazla anlamıyor kuştan. Yani kasıtlı yapmamış olabilir.

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah güzel bir yavru disi İlginizi kesmeyin inşaallah konusacaktir da

Sayfayı Paylaş