petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti ve Irkı Nedir Sizce?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve korayekinci84 tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar

Yaklaşık 20 gündür bizde olan ve yaklaşık olarak 2 aylık olan yavru kuşum var. Cinsiyet ve ırkı hakkındaki ve hatta genel kafes düzeni hakkında yorumlarını rica ediyorum. Maşallah demeyi de ihmal etmezseniz sevinirim :)

Sımdiden teşekkürler

2. Yusuf ŞANLI

Kus erkek ve yerli bence yemlikteki kus kumunu yemin icine karistirabilirsin

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah güzel bir erkek ,

4. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  5. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Zımpara değil de, kumlu tünek. Yani zımpara kağıgı gibi duruyor ama üzerinde kum parçaları var. Bu tırnakların törpülenmesinde işe yarıyormuş.

Ama yine de bir bileni dinle demişler :) En kısa zamanda bir dal parçası ve ya tahta tünek temin edeyim ben en iyisi. Teşekkürler

6. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    işte kumlu tünek ben ona zımparalı diyorum :). şöyle düşün sonuçta sadece tırnak kısmına değil ayağın alt kısmında sürtüyor aşınıyor. doğru kalınlıktaki bir ağaç dalı veya tahta tünek uzamasını engelleyecektir.

7. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0

Evet aslında çok haklısınız. Tahta tünek hem biraz daha estetik ve natural durabilir kafeste, hem de kuş için daha sağlıklı. Eyvallah hocam.

Sayfayı Paylaş