Karadeniz Pet

Cinsiyeti ve irki nedir ?

Citroen

Yeni Üye
Arkadaslar daha bir ay once erkek diye yesil bi muhabbet kusu aldim. Daha sonradan onlari ciftlestirmek istedim ve bi disi almaya karar verdim, disi kus almak icin dukkana girdim ve evdeki benim erkek olarak bildigim muhabbet kusumun resmini gosterdim ve bana bu kus disi dedi. Bende arkadasa guvenerek erkek bi kus aldim ama icimde hala bi kusku var. yardimci olursaniz sevinirim. Birde yesil kusum mavi kusu kasiyor, kanadindan ve ayaklarindan tutup kendine cekiyor arada sirada da opusuyorlar. Mavi kusum yeni oldugu icin sari kusuma pek yuz vermiyor :) simdiden degerli yorumlariniz icin tesekkur ederim.

KqN5bW.jpg

x9rnQQ.jpg

eQz6aV.jpg

eX3a06.jpg

wbEnrV.jpg

KdN1PL.jpg

e5nZgq.jpg

xAX9LX.jpg

x0pY1W.jpg

xJz0aB.jpg

wOzG05.jpg

wzp63D.jpg

Sarı dişi mavi erkek

mavi erkek ve yerli gibi yeşil dişi ama cins ırk çözemedim daha bilgili ustalar yardımcı olacaktır

Erkek yenidir diye biraz mesafeli durabilir şimdilik ama dediğiniz gibi eğer dişi onunla ilgileniyorsa bu şekil eş tutmaları muhtemeldir, biraz zaman hocam

çok net resimler eklemişsiniz harika olmuş keşke herkes böyle net cere fotoğrafı ekleyip sorsa :)

erkek kuşunuz ortama alışana kadar yüz vermez ama dişi beğendiyse eş tutma ihtimalleri yüksek

Tesekkur ediyorum arkadaslar yorumlariniz icin. Disi kusum asiri dominant erkegi hic rahat birakmiyor opuyor, kasiyor, kanadindan tutup cekiyor, ayaklarini isirip kendine cekiyor, ustunden atliyo, altina giriyo, onu hic yalniz birakmiyor su icerken bile yanina gidip oda su iciyor. Erkek yeni oldugundan biraz sıkıntı yasiyor bu durumlardan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

çok net resimler eklemişsiniz harika olmuş keşke herkes böyle net cere fotoğrafı ekleyip sorsa :)

erkek kuşunuz ortama alışana kadar yüz vermez ama dişi beğendiyse eş tutma ihtimalleri yüksek

Begenmek ne kelime erkegi icin bayiliyo :)

Tesekkur ediyorum arkadaslar yorumlariniz icin. Disi kusum asiri dominant erkegi hic rahat birakmiyor opuyor, kasiyor, kanadindan tutup cekiyor, ayaklarini isirip kendine cekiyor, ustunden atliyo, altina giriyo, onu hic yalniz birakmiyor su icerken bile yanina gidip oda su iciyor. Erkek yeni oldugundan biraz sıkıntı yasiyor bu durumlardan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

Begenmek ne kelime erkegi icin bayiliyo :)

güzel bir durum valla şanslısınız :) erkekte alıştıktan sonra yuvalığı takın

yani zaman var tabi biraz daha büyümeleri gerek ama alışırlarsa o kadar beklmeyebilirsiniz.

Arkadaşlar benim kuşumun ceresi mordan yavaştan beyazlaşmaya başladı ama ışık altında bildiğiniz mavi rengi görüyorum acaba arkadaşım mavi kuşu gibi mi olucaktır ceresi?

resim eklersin flaşsız daha iyi cevap verilir

Mavi erkek diğeri dişi ayrıca o petshopu tebrik ederim çoğu kazıkçı olur sizi kandırmamış

Geri