Karadeniz Pet

Cinsiyeti ve Irkı Nedir??

• Konbuyu başlatan guvenmat
  • Başlangıç tarihi
G

guvenmat

Guest

cinsiyeti ırkı ve yaşı hakkında yorum yapar mısınız ?
birde dilşiler konuşamaz mı?

4.veya 5 aylık çek dişi kuş.konuşurda erkekler kadar fazla kelime konuşamaz.hemde öğrenmesi daha çok çaba ister

uzun kuyruklu olurlar bendede aynısı var

uzun kuyruklu olurlar bendede aynısı var

Kuyruğu görünmüyor bile , hemen çek dememek lazım , yanlış yönlendirmemek lazım. Bugün heralde kuş resmi koyanların hepsi aynı yerden almış kuşları , çünkü senin yorumlarında hepsi çek çıktı.:D

2. resimde görülüyor kuyruğu.bendede aynısı var.sen ustaya benziyon sen söyle ozaman arkadaşa yardımcı oluver

2. resimde görülüyor kuyruğu.bendede aynısı var.sen ustaya benziyon sen söyle ozaman arkadaşa yardımcı oluver

Ben usta değilim tür konusunda ama insan sarrafı sayılırım 1 haftaya kalmaz gümüş üye 1 aya kalmaz altın üye olursun , benim sana olan inancım tam .:)
Ayrıca 2. resimde ki kuyruk uzun değil foto yakından çekildiği için ve alan dar olduğu için kuyruk aşağıya doğru sarkmış ve bu nedenle uzun gibi durmuş , çeklerin sadece kuyrukları uzun olmaz vücutları da uzun olmalıdır , ki bu kuş çok ufağa benziyor o nedenle yerli veya pakistan olabilir. Dişi konusunda anlaştık ama . Onda zaten %50 oran var atsan bile tutma şansı yüksek , ama türde öyle değil . :D

senin dediğin olsun bakalım.

Yerliye de pek benzetemedim Aziz Sarı üstad :) Geniş bir foto olsa pakistan diyecem ama.. hadi hayırlısı :)

Estağfurullah hocam , ben belki dedim . :) Foto yanıltabiliyor bir de her foto da pusmuş genç arkadaş o yüzden belli olmuyor tam .

neyse canım.. kız erkek farketmez.. sağlıklı olsun :D :cool:

Oyy Aziz yaa :D

Kuşumun cinsiyeti ne?
- MUŞ!

Irkı ne?
- MUŞ!!

Kaç yaşında?
- MUŞ!

Kaç yılında doğdun?
- MUŞ!

Nefarkeder ceki rusu beğenip almış arkadaş.hayırlı olsun

Yavru almak istersen güzel çift olur bence.bide erkek alırsın.yavrudan yetiştirisin

kafesiyle 25 tl ye aldım
ama gaga taşı salıncak falan yok
birazda yem verdi 300 gram kadar var
aksesuar eksik
birde erkek çift yapmak istesek ne kadar sonra almalıyım
belki konuşur diye umut ediyorum bakalım neolcak

Geri