petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti ve Türü Nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alısenturk tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. alısenturk
    Gizli

merhabalar arkadaşlar kimisi erkek dedi kimisi dişi dedi kuşuma kuşum nerdeyse alalı 2 ay olacak hemen hemen belli olur gibi düşünüyorum artık daha net kararlar verebilirsiniz gibi geldi bana fazla uzatmadan fotoları atayım

kuşum bu arada ele gelmiyor fakat omzuma çıkıyor öpüyor devamlı serbest evin içinde acıkınca kafese giriyor felan ama devamlı serbest kalması iyimi sizce kuşun saglık durumu nasıl biraz bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bence erkek

3. alısenturk
    Gizli

teşekkürler

teşekkürler hocam arka arkaya devamlı öpücük sesi cıkarıyor birde kelimeleri mırıldanıyor gibi sesler cıkarıyor konuşacakmı sizce

4. Sinan ÇELİK
    Gizli

Maşallah sağlıklı kuşunuz erkek yada dişi diye kesin birşey diyemeyeceğim dönüyor gibi görünüyor bana dişi gibi geldi

5. alısenturk
    Gizli

burun delikleri tarafından bi açılma beyazlaşma var gibi hocam dişiyemi dönüüyor ne

6. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

7. çok güzel bir erkek

8. alısenturk
    Gizli

arkadaşlar kesin bişey söylenebilirmi lütfen herkez fikrimni yazsın

9. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Böyle dişi olmaz mor cere burun delikleri çevresi pembe size beyaz geliyor sanırım

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

10. alısenturk
    Gizli

teşekkürler

inş dediğiniz gibi olur hocam da yanlız hafif bir beyazlk var gibi geldi bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

fikri olanlar bakarmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

herkezden bilgi almak istiyorum

Sayfayı Paylaş