Karadeniz Pet

Cinsiyeti ve yaşı hakkında ustalardan yardım istiyorum,teşekkür ederim...

Kuş erkek ama sizin yanına eş atmanız yerine o seçerse daha iyi olur

Ayrıca o son resimdeki tüneği uygun görmedim çıkarmanızı tavsiye ederim

Başka yorumu olan var mı arkadaşlar,resimler net değil ise yeni resim yükleyebilirim...

arkadaşım kuşun erkek herkesin yorumuda böyle.....

Söyleyecek bir şeyin yoksa, söyleyecek bir şeyi olanlardan bir şeyler öğrenmeye ne dersin?

Kuş dişi arkadaşlar, şimdi eş var yanında, öğrenmek isteyene duyrulur ...

Ayrıca o son resimdeki tüneği uygun görmedim çıkarmanızı tavsiye ederim

plastik olmasından kaynaklı öyle dedin sanırım ama kuş ayağı için en sağlıklı şekile sahip olan tünek tipi deniliyor ona bir çok yerde ve dikkat edersen normal plastik tüneklerden değil malzemesi

Yazılanların tamamını okursan sevinirim, saygılar...

Söyleyecek bir şeyin yoksa, söyleyecek bir şeyi olanlardan bir şeyler öğrenmeye ne dersin?

biraz daha uslübünüze dikkat ederseniz site içerisinde daha seviyeli bilgi paylaşımlarına sebeb olmaya yardımcı olursunuz hem bakıyorum arkadaşlar 3 sayfa boyunca size yardımcı olmaya çalışmış konuşanların %100ü erkek diyor kuşa yavru degil diyor tünegine yardım ediyor ırkına yardım ediyor siz halen daha fazlasını istiyorsunuz olabilir isteyebilirsiniz yanlız uslüb bozmanızın anlamı yok bende yardımcı oluyum kuşunuz saglıklı cekoslavak bir erkek.

Arkadaşım, kuşum sağlıklı çekoslavak bir dişi,teşekkür ederim...

Üslubum da gayet yerinde, yazılanların tenkit olduğunu az da olsa düşünürseniz anlarsınız...

Fransızcada redire, Almancada kritisieren, İngilizcede censure, Türkçe manasıylada tenkit etmek anlamında kullandıgınız cümlenizi gerçekleştirebilmeniz için konu itibariyle bir nesneye yada objeye veyahut konuya kullanabilirsiniz (eleştirmek). İnsanlara karşı Anlatma, oluş, deyiş veya yapış biçimindeki cümleleriniz daha seviyeli olmalıdır. Efendim saygılar bizden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Madem dişi olduğundan bu kadar eminsin niye soruyorsun? Herkes erkek diyor sen tutturmuşsun dişi... Dalga mı geçiyorsun insanlarla?

Arkadaşım, size söylenebilecek bir şey yok sanırım;

Kimseyle dalga geçme gibi bir densizliğimiz olmadı, olmaz da;
Kuşu yeni aldığımızda emin olamadık, konu açıldı, arkadaşlarda ısrarla erkek dediler, bizde yorumlara cevap yazdık;
Aradan geçen zaman zarfında kuşun kesin olarak dişi olduğu kanaatine varıldı ki ; bunu da siteden söyledik...

Durum bu kadar basit iken yorumları okuma zahmetine katlanmadan ya da bir takım algı noksanlığından kaynaklanan alakasız şeyler yazmayın lütfen...

Saygılar ...

Geri