Karadeniz Pet

Cİnsiyeti ve yaşı nedir?

Erkek kuş 4 aylık felan ayağı ilerde çiftleşecekse sorun olur yoksa bir sıkıntı yok

Erkek kuş 4 aylık felan ayağı ilerde çiftleşecekse sorun olur yoksa bir sıkıntı yok

Teşekkür ederim Peki ayağına şu aşamada yapabileceğimiz tedavi yada müdahale var mıdır?
Son sınıf veteriner hekimlik öğrencisiyim fakat egzotik hayvanlar hakkında bilgimiz çok az.
Fakat okulun hayvan kliniğinde imkanlarımız var. :eek:

Teşekkür ederim Peki ayağına şu aşamada yapabileceğimiz tedavi yada müdahale var mıdır?
Son sınıf veteriner hekimlik öğrencisiyim fakat egzotik hayvanlar hakkında bilgimiz çok az.
Fakat okulun hayvan kliniğinde imkanlarımız var. :eek:

Kemik oturmuş artık eziyetten başka bir şey olmaz bence bende de öyle bir dişi var hayatından gayet memnun

Kemik oturmuş artık eziyetten başka bir şey olmaz bence bende de öyle bir dişi var hayatından gayet memnun

gayet akıcı bi şekilde ötüyo ilk geldiğinde hiç ötmüyodu bir kaç aydır beraberiz , artık öterken arada konuşuyor mu bilmiyorum anlayamıyorum. cicikuş kelimesini tekrar ettim hep evde değilken televizyon yada radyo açık bırakıyorum. İlk başta nasıl konuştuğu hakkında bi bilgim yok..
bide bunun ırkı ne yerli ırk gibi bişey mi ?

Yerli gibi Suriye ama bence güzel bir kuş. Benim konuşan kuşum hiç olmadı çünkü hep Çiftler.

Geri