petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti ve yaşı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Furkan_Çelik tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan_Çelik

cinsiyet ve yaşı hakkında bilgi verir misiniz? Bir de ben isim bulamadım rengi kirli sarı gibi yardım eder misiniz değişik isim istiyorum :D

Uploaded with ImageShack.us

2. Erdem DEDE

cinsiyetine bişey diyemem ama yaşı 3-4ayllık gibi önden çekerseniz cinsiyetinide söylerim

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Vallahi foto çekerken flaş patlamış fakat büyük olasılıkla ERKEK. Flaş kapalı halde cereyi yakından çekerseniz daha iyi olur.

4. Furkan_Çelik

flaş zaten kapalıydı ama daha yakından çekmeyi deniyecem bide ben eğitirsem konuşturabilir miyim?

5. Furkan_Çelik

Eğitirsem konuşur mu?
    En yakını bu :)

Uploaded with ImageShack.us

6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Tam eğitme zamanı.. İyi bir eğitim verirseniz hem konuşur hemde dilediğiniz herşeyi yapar.. ERKEK

7. Furkan_Çelik

Sağolun ya ben parmağımı göğsüne değdirince çıkıyor zaten aldığım yer tanıdık olunca ben kendim seçtim. elimi koydum elime çıkanı aldım. Ama kafasını veya göğsünü sevmeye çalıştığımda ısırıyor ve çok acıtıyor. Isırmaması için ne yapmalıyım ?

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek gibi görünüyo

9. Furkan_Çelik

sevmeye kalkıştığımda çok ısırıyor 3tane muhabbet besledim hepside ısırıyordu kaç ay eğittim ama bir değişiklik olmadı 3ünde de bu sefer başarıcam tabi sizin yardımlarınızla :)

10. Furkan_Çelik

Yardım eden yok mu?

11. Sevtap DERİN

O yavru bir adam. :) Güven vermelisin önce ona. Sakin yaklaş. Ani hareketler yapma ve yüksek sesle konuşma kuşla ürkmesin.

12. Kürşat TEKMEN58

kuşun 2 aylık erkek maşallah ısırmasına bşy yapamazsın huylu huyundan vazgeçmez

13. H. Mehmet YILDIZ

Erkek gibi görünüyo

Sayfayı Paylaş