petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti vs hakkında bilgi verebilir misiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet sağlam tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ahmet sağlam

#1 ahmet sağlam, 3 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ağustos 2014
  2. Yılmaz Gazi

merhaba,
    3-5 aylık , yerli ve erkek

3. ahmet sağlam

Dün aldım 35 40 günlük albino kırması dedi satıcı. Bana alısması zor olmaz değil mi? Kelime öğretebilir miyim ?

4. BERKAY BARAN

bende okullar başlayınca alacagım nasıl almalıyım türü rengi vs 60 tl verebilirim en fazla kafes filan yok kuşu alırken nelere bakmalıyım

5. ahmet sağlam

Sürekli uyumaklı. Hiçbir şey yemiyor. Hasta olmasindan da korkuyorum.

6. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Ben aldıgımda kuşum 4-5 aylıktı az bi cabayla bana alıştı yanımdan ayrılmıyor.
    5 aylıkken konuşmayı ögretmeye basladım 1 ayda cicikuş babacık demeyi ve ıslık calmayı ögrendi.sende biraz emek verirsen alışır ve konuşur.

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    İstanbul'da isen siteden al bence. Gagasında siyahlık olsun. Erkek olsun. Tüyleri parlak, canlı, hareketli olsun.

8. ahmet sağlam

Arkadaslar bn bu kusu 35 40 gunluk diye aldm. Dediginiz gibi 5 ayliksa satici beni kandirmis demektir. Albinoda degilmis. Sizce gidip konusmali miyim?

Sayfayı Paylaş