Karadeniz Pet

cinsiyeti?

ömer aktan

Yeni Üye
ZNL76a.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

BXZDQg.jpg

burun deliklerinin etrafı beyaz acaba dişi olma ihtimali varmı?bugün aldım jumbo çift olarak aldım ama bunda biraz tereddüt ettim acaba dişimi diye?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

arkadaşlar bir kaç kişinin daha görüşünü alabilirsem içim tam rahatlayacak

Yaşı büyük olduğu için erkek mubiş.yavru olsa dişiydi.

Bence dişi .. Erkek kuşun ceresi daha koyu mavi olur ve beyazlık olmaz veya olsa bile bu kadar olmaz.

Kuş erkek te birde hal ve hareketlerine bak hareketli mi durgun mu kafasını sallıyor mu oyunu seviyor mu v.b.

buğün aldım çok durgun duruyor ama ortama alışmadı daha ondan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

güncellllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

güncellllllll

Erkek hocam kuş , kim dişi diyorsa gözlerine bir baktırsın. :D Ayrıca güncel yazmana gerek yok cinsiyeti belli zaten.

hocam dişi diyende oldu tam emin olamadım ondan güncel yazdım.tşkederim yardımlarınız için

kuşunuz erkek.. kızışkanlığı azalmış.. ortama alısıp canlandıktan sonra biraz mama takviyesi ile kızıştırırsanız daha iyi olur..

Abicim ben erkek gibi ceresi mavi olupta yavrulayan dişide gördüm bu kuş kesin dişi nası yanılıpta erkek diyorsunuz anlayamıyorum :/

Abicim ben erkek gibi ceresi mavi olupta yavrulayan dişide gördüm bu kuş kesin dişi nası yanılıpta erkek diyorsunuz anlayamıyorum :/

Sen dişi diyorsun yani bu kuşa öyle mi .:D Cinsiyet soran arkadaş kuşun poposunun videosunu çeksin ters çevirsin o zaman anlarız erkek mi dişi mi . Ben kesinlikle erkek diyorum bu kuşa. Dişi olsa o kadar kolay elinde zaptedemezdi ısırmaktan kopartırdı o parmağı.:D

Sen dişi diyorsun yani bu kuşa öyle mi .:D Cinsiyet soran arkadaş kuşun poposunun videosunu çeksin ters çevirsin o zaman anlarız erkek mi dişi mi . Ben kesinlikle erkek diyorum bu kuşa. Dişi olsa o kadar kolay elinde zaptedemezdi ısırmaktan kopartırdı o parmağı.:D

Aziz abiye tamamen katiliyorum disi durmazdi boyle rahat :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ama benimki duruyo :)

ben kenarlarındaki mavilige bakmadım burun deliklerinin etrafına baktım bendeki dişi de böyleydi sonradan kahverengi oldu :)

dişi diyorum isterseniz konuyu açan arkadaşa mesaj atın video ççeksin bakalım :)

dişi diyorum isterseniz konuyu açan arkadaşa mesaj atın video ççeksin bakalım :)

İddialısınız yani , bravo yanlışta olsa bir düşünceyi savunmak erdemliktir. Ama uzatmaya gerek yok kuş erkek hocam . Hani dişi olsa bazı tavırlarından belli olurdu. :)

Geri