petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Furkan Can Şahin tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan Can Şahin

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar kuşume erkek diye aldım fakat sanki bana dişiye dönüyor gibi geldi sizde yorumlarınızı söylerseniz memnun olurum :) işte fotoğrafları:

birde o kafasındaki yeni çıkan tüyler var bu onun kaç aylık olduğunu gösterir ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Erkek masallah. Gozde beyaz ırıs var. En az 8 aylık gıbı. Cıkan tuylerde yenı tuylerı. Tuye gırmıs. Vıtamın takvıyesı yapın.

#2 KORDON, 4 Eylül 2014
    Son düzenleme: 4 Eylül 2014
  3. Oğuzhan Mavi

Kuşunuz kızışmaya başlamış bir erkek . 2-3 aylık kuş bu kadar gür ve böyle tüy dökümünde olmaz . Zebra desenli olduğu için kafasında ki desenler sizi yanıltabilir , gözlerinde ki iris belli olmaya başlamış 6 ayı geçmiş hatta 8 aylık var en azından ama yavru olmadığı kesin...

4. Furkan Can Şahin

Beğenileri:
    0
    halbuki bana satan petshopcu 2 aylık demişti :(

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Pet shopcuların cogu duzenbaz ya da cahıl. Istersen degıstır.

6. Furkan Can Şahin

Beğenileri:
    0
    ne yapsam bilmiyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Acaba ben yine eğitimin peşini bırakmasan bana yine alisirmi?

7. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    İstisnaları hariç petshopcular satmak için neredeyse siyaha beyaz derler.Kesinlikle kuş erkek.

8. Furkan Can Şahin

Beğenileri:
    0
    Yapicak daha baska bisi yok kusu yarin yine erkek yavru 2 aylik bir kusla degistirecegim insallah o bunun gibi inatci olmaz

Sayfayı Paylaş