Karadeniz Pet

cinsiyeti

yusufkral

Onursal Üye
Cinsiyeti ney
XBrO7j.jpg
[/url][/IMG]

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/cinsiyeti-ney-36569.html

Aga kusu disi diye aldin cere kahverengiydi birayda degisti boyle oldu yuvayada giriyor nasilbirsey erkekele ciftlesiyorlar yem kusuyor amam yumurtlamiyor erkek diyorsunuz benim erkege es diye aldiydim cere kizişkin disi seklindeydi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Konuya bakin bir

............

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

Erkek kuş dedinz kusun 1 ay önceki hali
z20YNO.png
[/URL][/IMG]
O3oBjz.png
[/URL][/IMG]
J7Q6jW.png
[/URL][/IMG]
4Za8Np.png
[/URL][/IMG]
A01gjz.png
[/URL][/IMG]
04EL3R.png
[/URL][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Kahveewngi cereli

Yalan borcum yok ya abi erkek zorla koseye sıkıştırip ciftlesiyorda qma yumurtlqmiyor yuvqyadq giriyor boyle sacmq seylerde hep beni bulur zaten erkmemi disi simdi

Disimi erkekmi simdi

Yani disimi dehistirsemmi sence slacam kusta boyle olmss demi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

......

......

Adas kuş sapına kadar dişi çok sabırsız davranıyorsun istanbulda olsan sana yardimci olacam da

Disi diyorsun ha...degistirmeyimiii sence degistirip hazir disimi alayim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:58 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

Adas ne yapayım ...degistiriyimmi ciftletiler ama yumurtw olmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 09:58 --

......................

Geri