Karadeniz Pet

Cinsiyetinden emin olamadığım kuş

cengiz

Emektar Üye
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
arkadaslar bu kusun cinsiyeti nedir sizce. Disimi erkekmi. Cere kışmı kahverengiye dönmeye başladı.

Yokmu kimsenin fikri

Hocam bu kuş erkek çekinik parçalı ve normal parçalı kuşlarda cere rengi böyle pembemsi veya mor gibi oluyor hafif mavilikleri de olabiliyor sıkıntı yok maşallah güzel kuş :)

Hocam bu kuş erkek çekinik parçalı ve normal parçalı kuşlarda cere rengi böyle pembemsi veya mor gibi oluyor hafif mavilikleri de olabiliyor sıkıntı yok maşallah güzel kuş :)
Süleyman bey kahverengi renge hafifden dönmeye başlayınca şüphe ettim. Bide isin garibi bir salmada 6 ay beklettim o kadar dişiden bir es tutamadı. Erkeklerle hasır nesirdi. Erkek kuşlara ayak atıyordu. Şimdi başka bir salmaya aldım. Çevresinde bir dolu dişi var. Yine erkeklerle hasır neşir. Renginden dolayı eldende çıkarmak iştemiyorum. Bu salmadada olmazsa başka salmaya alacam. Olmadı tüm erkekleri çıkarıp tek erkek bunu bırakacam dişilerin içinde:D:D

anladım cengiz hocam olmadı salmada değilde normal bir kafeste değerlendirin arkadaşı orada belki daha verimli olur :)

Selamlar bir de şuna bakar mısınız ? Tam anlayamadim yaklasik 6 8 aylik.Parmagimda olan foto 2 ay once çekildi.sehbanin üstünde olan da yeni foto. sanki rengi beyaza donmeye basladi anlayamadım.

Ekli dosyalar

• 20160903_164958.jpg
    20160903_164958.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 33
  • IMG-20160802-WA0012.jpg
    IMG-20160802-WA0012.jpg
    880.9 KB · Görüntüleme: 31
Selamlar bir de şuna bakar mısınız ? Tam anlayamadim yaklasik 6 8 aylik.Parmagimda olan foto 2 ay once çekildi.sehbanin üstünde olan da yeni foto. sanki rengi beyaza donmeye basladi anlayamadım.
Kuşunuz dişi. Eskiden de belliymiş aslında:)

Cengiz bey bencede erkek karsilik veren kuslara kur yapiyo gibi geldi kusunuzun ilgi gosterdigi erkekler ayni benzer renktemi

Ahmet bey kusunuz hep disiymis masallah gule gule besleyin

sizin kuşunuz bariz dişi.

Geri