Karadeniz Pet

Cinsiyetini ve Irkını Öğrenmek istiyorum

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
Kuşunuz kaç günlük veya aylık bilmiyorum ama..bir yazıda okumuştum 3 aylık olana kadar sadece dinliyorlarmış..bu yüzden sabredin ve pes etmeyin...benim kuşum 3 aylık 1-2 gündür öğrettiğimi söylüyor gibi ama emin değilim:)1 aylıktı aldığımda 2 aydır uğraşıyorum bu arada..

Muhabbet kuşu, genelde üç aylık oluncaya kadar konuşmaya çalışmayacaktır, dinleyecektir. Tabii bu ilginizin, birlikteliğiniz, alışkanlığının, tek olmasının, dışarıda özgürce dolaştığı sürenin uzunluğuna bağlı olarak da değişecektir.

Aynen öyle Meltem hanım sürekli konuşuyorum karşısında öyle bakıp dinliyor beni aslında bu durum hoşuma da gidiyor :)

Allah nazarlardan saklasın :)

Umut bey çok teşekkür ederim, sağolun Allah razı olsun. Amin

Bana Muhabbetkusu.Com.TR sitesinin çok ama çok yardımı dokundu şu an bu ekranda olan kuşum maşallah çok güzel şekilde konuşuyor. Dediklerinizi ve yazılarınızı dikkate aldım bayağı eğittim şimdi ise güzel konuşuyor, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bana Muhabbetkusu.Com.TR sitesinin çok ama çok yardımı dokundu şu an bu ekranda olan kuşum maşallah çok güzel şekilde konuşuyor. Dediklerinizi ve yazılarınızı dikkate aldım bayağı eğittim şimdi ise güzel konuşuyor, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Hayırlısı olsun ustam çok sevindim :)

Maşallaahh :)

MaşaAllah. :)

benimkinin kopyası aynı valla birebir gi göğüsündeki mavinin ortasındaki beyazlık az daha büyük maşallah çok tatlı benimki gibi :D

Maşallah, renkleri, mavi kuş beslemek isteyenler hemde yeşil :D

Geri