petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyetini yasini irkini soyleyebilirmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BRS ASLI tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

#1 BRS ASLI, 26 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Işığı arkana alarak fotoğraf çekersen kuşun ön yüzü daha aydınlık çıkacaktır.
    Yerli kuş. Cinsiyet ve yaş için yeni fotoğraf eklemelisin.

3. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

#3 BRS ASLI, 26 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2014
  4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    fotoğraflar gözükmüyor

5. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

bunda bellimı cınsıyetı acaba

#5 BRS ASLI, 26 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2014
  6. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    cinsiyeti değil de albinoya benziyor

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Irkı yerli
    renk mutasyonu çift faktör (gözleri siyah olduğu için albino değil)
    cinsiyeti dişi gibi.

8. majere

majere Guest

Kesinlikle albino değil çünkü gözler kırmızı değil ve albinolarda çoğunlukla ceresi mavi olan dişi olur tam tersi yani.Bu kuşunuz yerli ve şuan ki fotoğrafa göre yüzde bin dişi derim.

9. Ayşe KILIÇ

Dişi ve yerli.

10. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

Dun bize satan kisi erkek demisti ; ( cok uzldum buna simdi kus ele cok aliskinama tek bakmak istyrum ve konustrmak onun icin erkek almistim :(

11. Ayşe KILIÇ

Kuşun burun deliklerinin etrafı beyaz mı ? Ben öyle görüyorum.Bu durumda dişidir. Erkek olması için cere tek renk olmalı,burun delikleri etrafında beyazlık olmamalı.Daha dün almışsınız kuşu,değiştirin isterseniz iyice bağlanmadan.

12. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bence kuşun yerli ve erkek

13. bülent bilgiç

Barış kuşu konuşturunca oturup askerlik anılarını uzun uzun anlatmıycaksan boşver varsın konuşmasın ; üstelik biraz ilgi gösterirsen dişilerin de konuşabilme şansı var..sen bak ne güzel parmagına konan sana cabuk alışmış bir kuş bulmuşsun..üstelik de cok güzel bir kuş..bence sırf dişi oldugu için değiştirme derim..

14. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:45 -->-> Daha önceki mesaj 08:39 --

[​IMG]]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:45 --

barıs degıl aslı :) konusmurmaya gelınce oglum konusturmak ıstedıgı ıcn erkek ıstemıstım bunlarda sımdı cektıgım fotolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

kafam cok karıstı cınsıyetı konusunda yenı fotolarada bakabılırmısınız lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:48 --

dunden berı burnuna baka baka bı hal olduk .) beyaz gıbı acık mavı gıbı ılk aldıgımız kus oldugu ıcn bılgımızde yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:53 -->-> Daha önceki mesaj 08:51 --

arkadaslar kus dısımı erkek mı sızce

15. bülent bilgiç

e sizin "askerlik anılarınız" da yoktur anlatıcak Aslı Hanım : ) kırmızı göz albino olsaydı erkek derdim ama gözleri siyah oldugu için bana da dişi gibi geliyor..

#15 bülent bilgiç, 27 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2014
  16. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

cogunluk dısı dıyo sanırım :( husran erkek demıslerdı ama cok alıskın bı kus elımden ınmıyo belkı yavru dıyedır bılmıyorum napmalıym sımdı kararda veremedım erkek olsaydı keske:)

17. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Kuş dişi. Yerli Özel Kuş.

18. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
    Bence kuşunuz erkek. Aynı çere rengine sahip bir kuşum var erkek.

19. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

nıye ozel :) degıstırmelımıyım sızce ılerde falan es almayıda dusnmem tek kus bakmak ıstıyorumn cunku dısı olması sorn olurmu konusurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:15 -->-> Daha önceki mesaj 09:14 --

kafam ıyıce karıstı cok alıskın bı kus erkekse ve degıstırısem uzlurum

20. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    ben erkek sözümde ısrar ediyorum inşaallah yanılmam bence kuşun çok güzel değiştirme

Sayfayı Paylaş