Karadeniz Pet

cinsiyetini yasini irkini soyleyebilirmisiniz

• Konbuyu başlatan BRS ASLI
  • Başlangıç tarihi
B

BRS ASLI

Guest
JEGydW.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
jYDoRG.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

bunda bellimı cınsıyetı acaba

Irkı yerli
renk mutasyonu çift faktör (gözleri siyah olduğu için albino değil)
cinsiyeti dişi gibi.

Kesinlikle albino değil çünkü gözler kırmızı değil ve albinolarda çoğunlukla ceresi mavi olan dişi olur tam tersi yani.Bu kuşunuz yerli ve şuan ki fotoğrafa göre yüzde bin dişi derim.

Dun bize satan kisi erkek demisti ; ( cok uzldum buna simdi kus ele cok aliskinama tek bakmak istyrum ve konustrmak onun icin erkek almistim :(

Kuşun burun deliklerinin etrafı beyaz mı ? Ben öyle görüyorum.Bu durumda dişidir. Erkek olması için cere tek renk olmalı,burun delikleri etrafında beyazlık olmamalı.Daha dün almışsınız kuşu,değiştirin isterseniz iyice bağlanmadan.

Barış kuşu konuşturunca oturup askerlik anılarını uzun uzun anlatmıycaksan boşver varsın konuşmasın ; üstelik biraz ilgi gösterirsen dişilerin de konuşabilme şansı var..sen bak ne güzel parmagına konan sana cabuk alışmış bir kuş bulmuşsun..üstelik de cok güzel bir kuş..bence sırf dişi oldugu için değiştirme derim..

aBvPv7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:45 -->-> Daha önceki mesaj 08:39 --

3R52Z5.jpg
]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:45 --

Barış kuşu konuşturunca oturup askerlik anılarını uzun uzun anlatmıycaksan boşver varsın konuşmasın ; üstelik biraz ilgi gösterirsen dişilerin de konuşabilme şansı var..sen bak ne güzel parmagına konan sana cabuk alışmış bir kuş bulmuşsun..üstelik de cok güzel bir kuş..bence sırf dişi oldugu için değiştirme derim..

barıs degıl aslı :) konusmurmaya gelınce oglum konusturmak ıstedıgı ıcn erkek ıstemıstım bunlarda sımdı cektıgım fotolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

bence kuşun yerli ve erkek

kafam cok karıstı cınsıyetı konusunda yenı fotolarada bakabılırmısınız lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:48 --

Kuşun burun deliklerinin etrafı beyaz mı ? Ben öyle görüyorum.Bu durumda dişidir. Erkek olması için cere tek renk olmalı,burun delikleri etrafında beyazlık olmamalı.Daha dün almışsınız kuşu,değiştirin isterseniz iyice bağlanmadan.
dunden berı burnuna baka baka bı hal olduk .) beyaz gıbı acık mavı gıbı ılk aldıgımız kus oldugu ıcn bılgımızde yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:53 -->-> Daha önceki mesaj 08:51 --

arkadaslar kus dısımı erkek mı sızce

e sizin "askerlik anılarınız" da yoktur anlatıcak Aslı Hanım : ) kırmızı göz albino olsaydı erkek derdim ama gözleri siyah oldugu için bana da dişi gibi geliyor..

cogunluk dısı dıyo sanırım :( husran erkek demıslerdı ama cok alıskın bı kus elımden ınmıyo belkı yavru dıyedır bılmıyorum napmalıym sımdı kararda veremedım erkek olsaydı keske:)

Bence kuşunuz erkek. Aynı çere rengine sahip bir kuşum var erkek.

Kuş dişi. Yerli Özel Kuş.

nıye ozel :) degıstırmelımıyım sızce ılerde falan es almayıda dusnmem tek kus bakmak ıstıyorumn cunku dısı olması sorn olurmu konusurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:15 -->-> Daha önceki mesaj 09:14 --

Bence kuşunuz erkek. Aynı çere rengine sahip bir kuşum var erkek.

kafam ıyıce karıstı cok alıskın bı kus erkekse ve degıstırısem uzlurum

ben erkek sözümde ısrar ediyorum inşaallah yanılmam bence kuşun çok güzel değiştirme

Geri