Karadeniz Pet

Cinsiyetleri belli olmuş mu artık?

Erkan GÜNEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşlarımı daha önce de göstermiştim ama tam belli değildi beyaz için şimdi belli mi artık?

Ustteki erkek alttaki disi tahminimce

Son düzenleme:
Ustteki erkek alttaki disi tahminimce

İnşallah öyledir.Yeşilin ayağı incindiği için kafesleri ayırdım alta da kağıt koydum ama kağıdı yiyor mısır granülü ayağına batar mı zarar vermezse onun kafese de mısır granülü koyayım diyorumda

Gazete koymanizi onermem kemirir ve zararlidir. Granülün pek bir zarar verecegini düsünmuyorum. Yinede forumda daha profosyonellerden bilgi alip uygulayin

Gazete koymanizi onermem kemirir ve zararlidir. Granülün pek bir zarar verecegini düsünmuyorum. Yinede forumda daha profosyonellerden bilgi alip uygulayin

Ustalardan cevap bekliyorum ama henüz cevap gelmedi kafesleri tekrar mı birleştirsem bilemedim açıkcası

Ben birlestirmenizde bir zarar gormuyorum

Son düzenleme:
Ben birlestirmenizde bir zarar gormuyorum

diğer kuş rahatsız ediyor bazen ayağını üstüne atıyor kanatlarını ısırıyor ayağını daha da kötü yapmasından korkuyorum açıkcası ama ayırınca da sürekli birbirlerine ulaşmaya çalışıyolar

Diger kus rahatsiz ediyorsa bi sure ayri tutun geri birlestirirsiniz zaten cok kotu gibide gozukmuyor kusunuz

İkiside dişiye benziyor ama en üsttekini tam göremedim.

üstteki yakışıklı bir erkek maaşallah
alttaki beyaz olanda pamuk gibi bir prenses :d güle güle besleyin.

Dedigim gibi ustteki kesinlikle erkek ama alttaki disiye benziyor

üstteki yakışıklı bir erkek maaşallah
alttaki beyaz olanda pamuk gibi bir prenses :d güle güle besleyin.

İşte duymak istediğim bu ama inşallah dediğiniz gibi olur teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

Dedigim gibi ustteki kesinlikle erkek ama alttaki disiye benziyor

bu fotodan birşey çıkar mı?

İşte duymak istediğim bu ama inşallah dediğiniz gibi olur teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

bu fotodan birşey çıkar mı?
öyle merak etmeyin :D çokta güzeller dişide cin gibi maaşallah

Bence dişi

Geri