Karadeniz Pet

cinsiyetleri hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

/kimya/

Paylaşımcı Üye
merhaba arkadaşlar. kuşlarımın cinsiyetleri hakkında yardımcı olabilir misiniz ? karışıklık olmasın diye numaralandırdım. sırasıyla yardımcı olursanız çok sevinirim. tabi birde miniklerime maşallah lar eksik olmasın olur mu ? :D

yP0NR0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

mG245y.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

58DLmM.jpg

Cinsiyetlerini bilemeyeceğim ama bu kuşları kim boyadı? Yazık günah yaa =(

maşallah ama boya kuşları itici yapmış.üstelik zararlı diye biliyorum.

arkadaşlar boya hakkında değil cinsiyet hakkında fikir istiyorum !

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

bu bilgi zaten nette mevcut sizin paylaşımınız değil yani.. oradan anlayacak olsam konu açmam.. zira bu site bilgi paylaşımı için değil mi ?

benım paylasımım demıyorum ıyı okursan altında alıntı yazıyor.sanda sadece yardımcı olması amacında yolladım.anlamıyosan bır baska arkadasın yorumunu beklersın madem konu acıyosun anladınmı

benım paylasımım demıyorum ıyı okursan altında alıntı yazıyor.sanda sadece yardımcı olması amacında yolladım.anlamıyosan bır baska arkadasın yorumunu beklersın madem konu acıyosun anladınmı

zaten sorular ve cevaplar bölümünde konunuz görünüyor. görebiliyorum yani. ordan anlayabilmiş olsam konu açmam zaten bende bunu anlatmaya çalışıyorum.

zaten sorular ve cevaplar bölümünde konunuz görünüyor. görebiliyorum yani. ordan anlayabilmiş olsam konu açmam zaten bende bunu anlatmaya çalışıyorum.

ozaman baska arkadasın yorumunu beklıceksın.sabrın yoksa alıcaksın kafesını kuslarını petshopa göturup sorcaksın.

arkadaşlar kuşlarımın cinsiyetleri hakkında benim de fikirim var elbette ki.. ama emin olmak adına sizlere de sormak istedim.

1 ve 2 numaralar erkek
3 ve 4 numaralar dişi
5 numara da muhtemelen dişi ama hem daha çok küçük hem de foto ışık aldatmacası yapıyor olabilir

1 ve 2 numaralar erkek
3 ve 4 numaralar dişi
5 numara da muhtemelen dişi ama hem daha çok küçük hem de foto ışık aldatmacası yapıyor olabilir

teşekkür ederim ve Allah razı olsun sadece sorduğum soruya cevap verdiğiniz için. 5 numara en küçük olduğu için tam oturamadı sanırım.

1 ve 2 erkek son fotoğraftaki de dişi gibi sanki. Albinolar hakkında fikrim yok.

1 2 erkek 3 4 dişi 5 i anlayamadım ama dişi gibi

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar bende 1-2 erkek 5 i dişi diye düşünmüştüm. ama 3-4 ün ayrımını pek yapamıyorum.

3-4 için mi yani beyazlar için mi erkek dediniz acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

3-4 için yorum yapabilecek var mı acaba ?

Son düzenleme:
Geri