Karadeniz Pet

cinsiyetleri hakkında ?

1-Erkek
2-Erkek
3-Erkek
4-Dişi
Disi kuşun sevgilisi yandı :) ama 4.Kusta erkek olabilir flas yanilta bilir beni

Bana da hepsi erkek gibi geldi maşaallah kuşlarınıza

hepsi erkek. sondaki fotoğraf anlaşılır değil. delik etrafı beyazımsı duruyor gibi flaş nedeniyle. bence hepsi erkek.

1-Erkek
2-Erkek
3-Erkek
4-Dişi
Disi kuşun sevgilisi yandı :) ama 4.Kusta erkek olabilir flas yanilta bilir beni

teşekkürler ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:46 --

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

hepsi erkek bu mubislerin :)

tşk ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

Bana da hepsi erkek gibi geldi maşaallah kuşlarınıza

teşekkür ederim, sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:49 -->-> Daha önceki mesaj 08:48 --

çekmekten elin nasır tutmus kardeş

pardon ?? cevap vericem diye zorlamasaydınız keşke :cool:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:49 -->-> Daha önceki mesaj 08:49 --

kesınlıkle erkek

tşk ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:49 --

hepsi erkek. sondaki fotoğraf anlaşılır değil. delik etrafı beyazımsı duruyor gibi flaş nedeniyle. bence hepsi erkek.

sondaki foto da delik etrafı beyazımsı ama albino, teşekkür ederim size de.

bana da hepsi erkek gibi geldi kardeşim ama sondaki fotoğraf biraz yanıltabilir..maşallah kuşlarınıza :)

son resimdeki kuştan tam emin olmamakla birlikte hepsi erkek diyorum :)

Geri