Karadeniz Pet

Cinsiyetleri Için Yardım Lütfen

Yaşar KÖSE

Yeni Üye
Kuşlarımın cinsiyetleri hakkında beni bilgilendiren her keze şimdiden teşekkürler.
3YpBYO.jpg
[/url][/IMG]

tam böyle bir dişi istiyorum ben. siz nereden aldınız ? bu arada arkadaşın dediği doğru sarı dişi diğeri erkek

Parçalı erkek sarı dişi maşallah kuşlarınıza

Maşallah kuşlara. Parçalı mavi erkek, Sarı df dişi. Güle güle besleyin.

Teşekkürler ben ikisininkinden erkek olmasından şüphelendim, yaklaşık 3 aydır birlikdeler eş tutmadılar. Erkek gaga taşına bile kur yapıyor ama çifleşme veya yuvalıga girip çıkmak yok dişi kuşu değiştirmem gerekirmi beklemek çözüm olurmu (yazım hatam var ise özlediklerim mobil cihaz ile yazdım ) ? Dişinin lutino olmasının eş tutmada zorluğu varmıdır ?

Son düzenleme:
Sarının gözler kırmızı sanırım. Lutino..
İstersen dişiyi 3-4 hafta dakar ayrı bir kafeste, odanın uzak köşesinde beklet, kızıştırıcı tohumlar ve mamalar ile besle. Belki yan yana alınca bir şeyler başarabilirler.

Son düzenleme:
Teşekkürler ben ikisininkinden erkek olmasından şüphelendim, yaklaşık 3 aydır birlikdeler eş tutmadılar. Erkek gaga taşına bile kur yapıyor ama çifleşme veya yuvalıga girip çıkmak yok dişi kuşu değiştirmem gerekirmi beklemek çözüm olurmu (yazım hatam var ise özlediklerim mobil cihaz ile yazdım ) ? Dişinin lutino olmasının eş tutmada zorluğu varmıdır ?
Dişi ino mu df mi?

Mama vermeyi deneyeceğim Gökhan bey soruyu anlayamadım. Malum acemi olunca :))

Geri