petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyetleri konusunda yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert BAKIRTAŞ tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Mert BAKIRTAŞ

Beğenileri:
    0

Genclerin ikiside erkek diye dusunuyorum ancak emin olamadim bir turlu. Ayrica beyaz yavrumun gagasinda bir anormallik var gibi ve surekli burnundan insan gibi sumuk siliyorum yoksa tikaniyor. Aviastim mi kullansam iyi gelir mi acaba ?

2. ErayEker

ErayEker New Member

Beğenileri:
    0
    Bana disiler gibi geldi irde avuc icine almayin diyorlar guvenleri azaliyormus parmaginda tut

3. Mert BAKIRTAŞ

Beğenileri:
    0
    Durduramadik baska turlu :) zaten alisti artik gunde iki uc kere burrnunu temizlemek icin elime almak zorundayim.
    Ikisi birbirine es olsun diye aldim ama sanirim oyle olmayacak. Yorumlariniza gore ikisini ayni kafase alicam ya da yanlarina iki ufaklık daha alicam. Cinsiyetlerinden emin olmam gerek ama.

#3 Mert BAKIRTAŞ, 4 Nisan 2015
    Son düzenleme: 5 Nisan 2015

Sayfayı Paylaş