Karadeniz Pet

cinsiyetleri ne? ACİLL

• Konbuyu başlatan omermunube
  • Başlangıç tarihi
O

omermunube

Guest
arkadaşlar hangisi erkek hangisi dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

resimlerini çektim ama ekliyemiyorum yardım edin acil

imageshack.com'a girip yükleyin, karşınıza çıkacak linki buraya yapıştırın

ImageShack Album - 2 images
lin bu oluyor heralde arkadaşlar acil yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

var gönderdim şimdi iki resim

biri perdenin önünde erkek, diğeri elimde dişi doğrumudur yılmaz bey

ilk foto erkek ( kanatlarını açmış olan )

diğeri dişi ve çok güzel kuşlar.

çok sagolun ercan bey.. gerçekten de çok güzeller teşekkür ederim

1.resimdeki kesinlikle erkek diğeride yeminle dişi :)

Albino ikiside sanırım. Çok güzeller maşallah.

çok sağolun.. içim rahtladı şimdi.. dişiyi alalı 1 ay oldu ve gayet uyumlular hatta dişi sürekli yalakalık yapyo.erkek kaçıyo o yüzden şüpheye düştük.

çok sağolun.. içim rahtladı şimdi.. dişiyi alalı 1 ay oldu ve gayet uyumlular hatta dişi sürekli yalakalık yapyo.erkek kaçıyo o yüzden şüpheye düştük.

yakında zamanda mercimeği fırına verirler merak etmeyin.:D:D :D

hollanda dediler bende bilmiyorum tam.. erkek 2 yıldır bende.. dişi 1 aydır gelinimiz:)ne zaman torun sahibi olurum sizce:):)

hollanda dediler bende bilmiyorum tam.. erkek 2 yıldır bende.. dişi 1 aydır gelinimiz:)ne zaman torun sahibi olurum sizce:):)

Hollanda değil. Albino bunlar. Valla onu onların bileceği iş nijer tohumu, rendelenmiş havuç, suluklarına bal katma bunlardan herhangi birisini deneyebilirsiniz. Dışarı salmayacaksınız kuşu torun sahibi olmayı istiyorsanız. Birazda sabır. Dişi daha kızışmamış.

Geri