petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyetleri nedir acaba ? aynı kafeste olmak zorundalar artıkk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BİLALUYSAL tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. BİLALUYSAL

BİLALUYSAL New Member

Beğenileri:
    0
  2. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    ikisi de dişi gri olan genç diğeri 3 ya da 4 yaşında

3. BİLALUYSAL

BİLALUYSAL New Member

Beğenileri:
    0
    https://hizliresim.com/OZ80Y4

hocam bide şu resime baksak flaşsız çektim ben erkek oldugunu sanıyordum gri olanın yaklaşık 6 7 aydır :) sebiye birlikte açıklar mısın gerçekten dişiyse ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

abi lütfen yardım edin. Ben bunların kafeslerini birleştirecektim. Gri olanın resmini forumda paylaşmıştım 5 6 ay önce herkes erkek demişti şimdi sıkıntı oldu ikiside dişi denince.

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gri olan dişi ceresinde beyazlık varsa dişidir zaten

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. BİLALUYSAL

BİLALUYSAL New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim yavruyken erkek gibi görüldü demekki iyi günler :)

Aynı kafeste barınabilir mi acaba biraz cazlıyorlarlar birbirlerine ama arada yanyana getirdiğimde ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Yani ben yavru istemiyorum. Gri olan hastaydı bakılamıyordu o yüzden ben büyüttüm. Mavi olanda 2 sene önce balkondan gelmişti. Beraber yaşarlarsa ne mutlu

Sayfayı Paylaş