Karadeniz Pet

Cinsiyetleri nedir tahminen?

Hocam çok emin değilim. Ustalar daha iyi bilirler ama sağdaki dişi gibi geldi bana. Soldakine hiç karar veremedim. Umarım biri yardımcı olur. Çok tatlılar maşallah.

Son düzenleme:
Sağolsun ustalar da yardımcı oldular aynı fikirdeler beyazın dişi yeşilin erkek oldugunu söylediler ama biraz daha zamana ihtiyaçları varmış teşekkürler iki gündür bendeler sıpalar :)

Teşekkürler şimdilik tek sorun suluktan su içmemeleri tüneği hiç kullanmıyolar zaten

Teşekkürler şimdilik tek sorun suluktan su içmemeleri tüneği hiç kullanmıyolar zaten

Ben de yeni bir kuş aldım. Bu kadar bebek değil, hatta genç gibi. Ama bu da suluktan içmiyor. Yem yemesinde sıkıntı yok ama suluğu zorla ağzına kadar sokunca 1-2 yudum alıyor anca. Siz nasıl çözdünüz su problemini?

Ben de yeni bir kuş aldım. Bu kadar bebek değil, hatta genç gibi. Ama bu da suluktan içmiyor. Yem yemesinde sıkıntı yok ama suluğu zorla ağzına kadar sokunca 1-2 yudum alıyor anca. Siz nasıl çözdünüz su problemini?

bende ara ara çaybardağı altlığına su koyuyorum içip içmediklerine bakıyorum bi süre sonra geri alıyorum şimdilik başka bi yol bulamadım açıkcası olmadı sizin yaptığınız gibi yapacam sanırım

bende ara ara çaybardağı altlığına su koyuyorum içip içmediklerine bakıyorum bi süre sonra geri alıyorum şimdilik başka bi yol bulamadım açıkcası olmadı sizin yaptığınız gibi yapacam sanırım

Peki teşekkür ederim. Hayvanı hiç su içerken görmedim ben. Bir de çay tabağıyla deneyeyim.

Ben bugün denk geldim sonunda ama yeterli mi bilmiyorum dün akşam geldiler bana da o yüzden şuan için başka bi çözüm bulamadım inşallah işe yarar sizin kuşlarda...

Sulugun yerini biliyorsa yani 1 kere de olsa su icmisse yerini hic degistirmeyin o gerektiginde icecektir. Masallah cidden cok tatlilar

Sulugun yerini biliyorsa yani 1 kere de olsa su icmisse yerini hic degistirmeyin o gerektiginde icecektir. Masallah cidden cok tatlilar

teşekkürler :) sorun şu ki tüneğe çıkmadıkları için suluğa ulaşmıyorlar bende anlamadım bakalım ne zamana kadar böyle devam edecek...

O zaman bir sure gunde 1 2 defa kafese caydanlik altiyla su koyun az icsinler ama alistirmayin bu sekle su içtiğini gorduguniz anda su koymayo kesin. Daha cok kucukler sanirim. Asil onemli olan yem kirabiliyorlar mi ona dikkat edin.

Daha erken ikisi de erkek gibi yeşil kesin erkek de mavi de erkek gibi

Yem kırabiliyorlar o konuda sıkıntımız yok çok şükür ikiside erkek çıkarsa yandık :)

Yeşil erkek, mavi daha belli etmemiş tam olarak ama erkeğe benziyor. Güle güle besle.

Geri