petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyetleri nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve akincilar77 tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. akincilar77

bu kuşların cinsi nedir acaba birde hangisi dişi hangisi erkek

2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    grili kesin erkek ama diğeri hakkında tereddütte kaldım :) bakalım arkadaşlar ne diyecek

3. Mana

Mana Guest

gri erkek diğeri dişi :) maşallah gri harika bir kuş çok asil kıymetini bilin

4. akincilar77

gençlermi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:49 --[/

5. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Yeşil dişi diğeri erkek, yeşilin yaşından emin olamadım ama erkek olan nereden baksanız bi 7-8 aylık var dişi ona göre biraz daha genç duruyor, daha deneyimli arkadaşlarımız daha kesin bilgiler verecektir eminim.

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Gri erkek yeşildişi Yeşil Cekoslavak anne yerli babadan olma melez bir kuş gibi görünüyor erkek olan hakkında tereddütte kaldım :( hollanda kırması olabilr

Sayfayı Paylaş