Karadeniz Pet

Cinsiyetleri nedir

Yasına uygun bir dişi alsanız daha iyi olurdu
Cengiz hocam kuşçu 4 defa aynı cinsiyette kuş verdi yani erkek-erkek. Bunu orada görünce bu defa alayım dedim net olsun diye. Hata mı ettim bilemedim ki

Erkegin buyumesi lazim ayri kafeste bakip erkegi ele alistirabilirsiniz disi bu donemde size ve ortama alismis olur yada kendine uygun ayda bir disi alabilirsiniz

Erkegin buyumesi lazim ayri kafeste bakip erkegi ele alistirabilirsiniz disi bu donemde size ve ortama alismis olur yada kendine uygun ayda bir disi alabilirsiniz
Erkek ele geliyor zaten. Erkek olan benim eski kuş. Evde başka kafesim yok. Aynı kafeste kalmaları sorun olur mu ki

Aradaki yaş farkı 6-7 aykadar var erkeğin başkın gelmesi es kuşlarda önemli. 1-2 ay olsa aralarında önemli değil. Yaş farkı fazla olunca erkeğin baskın gelmesi sıkıntı oluyor. Başkın gelir ama zaman alır biraz.

Aradaki yaş farkı 6-7 aykadar var erkeğin başkın gelmesi es kuşlarda önemli. 1-2 ay olsa aralarında önemli değil. Yaş farkı fazla olunca erkeğin baskın gelmesi sıkıntı oluyor. Başkın gelir ama zaman alır biraz.
Cengiz hocam. Süre önemli değil ben beklerim. Yeter ki eş tutabilsinler. Ama dişi olanı daha yeni bugün aldım. Kafese attığımdan beri birlikte öpüşüyorlar oyun oynuyorlar. bol bol ötüyorlar. Anlaşmada bir sıkıntı göremedim gibi

Zor buldum diyorsunuz anlasmalarida iyiyse zaman verin erkek buyusun ciflesecek yasa geldiginde insallah sonuc alirsiniz

4 5 aylik oldugunda kizismaya basliyor en ideali 8 9 aylik olmasi

Geri