Karadeniz Pet

Cinsiyetleri nedir ?

Koray

Yeni Üye
Petshoptan cumartesi günü 2 tane ingiliz muhabbet kuşu aldım sarı olan dişi , mavi olan erkek dediler ama burun renginden sarı olanda erkek gibi duruyor bence sarı olan maviye bacağını atıyor öpmeye çalışıyor mavi olan 1-2 saniye öpüyor geri gidiyor hep yan yana duruyorlar bana yardım edermisiniz ? Cinsiyetleri nedir ?
IMG-20170619-WA0001.jpeg

IMG-20170619-WA0003.jpeg

sarı olan maviye bacak atıyor öpmeye çalışıyor hep yan yana duruyorlar benim bildiğim erkek erkeğe böyle yapmaz :D bunuda göz önünde bulundurmak lazım
Oyun yapıyor olabilirler ona bakarsanız dişi kuşun dişiyle öpüştüğünü söyleyenler bile oldu:D cerelerine bakınca erkek gibi duruyorlar:oops:

Oyun yapıyor olabilirler ona bakarsanız dişi kuşun dişiyle öpüştüğünü söyleyenler bile oldu:D cerelerine bakınca erkek gibi duruyorlar:oops:
Bazı kişiler yavru oldukları için cere rengi şaşırtıyor olabilir diyorlar kafam karıştı :D

Bazı kişiler yavru oldukları için cere rengi şaşırtıyor olabilir diyorlar kafam karıştı :D
Olabilir tabi 1-2 hafta bekleyin isterseniz. Ben fikrimi söyledim sadece:) hal ve hareketlerinden de anlayabilirsiniz. Dişiler genelde daha agresif oluyorlar ilk alındığında.

Olabilir tabi 1-2 hafta bekleyin isterseniz. Ben fikrimi söyledim sadece:) hal ve hareketlerinden de anlayabilirsiniz. Dişiler genelde daha agresif oluyorlar ilk alındığında.
Evet sarı olan maviden daha çok hareketli elimi kafese soktuğumda uçuşupturuyor elimi ona yaklaşınca kaçıyor kafeste ama mavi bişey yapmıyor :D