petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyetleri ve bir problem ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ölmezisa tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Selam kuslarim disi erkek mi ? Mavi gagayı yeni aldim erkek olarak . 3 gun önce kuşum oldu gidip bu kusu aldim . Bir kac saat gecti cok sik degil ama disi kus erkeği gagaliyor ( erkek yanastigi zaman ) . Birde kuslarim sağlıklı mi ?

#1 Ölmezisa, 14 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2013
  2. Onur TÜFEKCİ

Yeşil olan erkek diğerini seçemedim. Ve sağlıklı görünüyorlar maşallah

3. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Yeşili erkek olarak aldim iyi o zaman :) diger kus eski ona disi demisti forum . Sizce gagalamasi normal mi ?

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Yeşil Erkek Dieri Dişi Zmanla düzeliir Die düşüyorum .

5. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

TSK ederim cvpladiginiz icin . Yasları hakkında bir bilginiz var mi?

6. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

7. Anıl GÖK

Gözlerini daha yakından çekebilirsen bir şeyler söyleyebiliriz

8. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Resim ekledim hocam

9. Anıl GÖK

5-6 aylık sanırım.

10. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Hangisi ?. . . .

11. Yunus Emre OĞUZ

çeresi mavi olan erkek diğeri dişi cere renkleri normal erkek kızıştığında koyu mavi olur dişi kızıştığında kahverengiye döner cereleri herhangi bir problem yok ve kuşların ikiside 1 yaşına yaklaşık gözlerindeki beyaz halkaya bakarsanız anlarsınız

12. Anıl GÖK

Tahminimce ikiside :eek:

13. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Hocam cok sagolun guzel yazmışsınız :) erkeği yeni aldim disi erkek yanasınca gagaliyor . Eşini yeni kaybettiği icin olabilri mi daha 3 gun etti .

14. Yunus Emre OĞUZ

kuşlarda narin hayvanlar öyle her kuşu eş kabul etmezler ama 1 2 gaga kavga dövüş hiç anlaşamayacaklarını göstermez zamana bırakın yavaş yavaş alışırlar öyle kanlı bir kavga olursa ayırın

#14 Yunus Emre OĞUZ, 14 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2013
  15. Alper BAKİ

Govdesi yeşil olan erkek mavi oöanı dişi gayet sağlıklı gorunuyorlar ve yaşları konusunda 8-9 aylık olabılırler

16. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Bilgiler icin tskler :)

17. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Tskler hocam
    :) sizce kızışmışlarmi :)

18. Sevtap DERİN

Ceresi mavi olan kızışmış erkek. Diğeri dişi. 1 yaş civarı sağlıklı ve güzel bir ikililer. :) Ayrıca mutlaka çiftler arası kavga olur. Büyük kavgalar olmadığı sürece sorun yok. Anlaşırlar zamanla.

19. Ölmezisa

Ölmezisa Guest

Hocam yorum icin tskler . Disının erkeği öleli 3 gun etti . Bu erkeği dun aldim . Erkek kafese alışma sürecinde . Dişiye yanaşıyor iki gaga yiyip duruyor . Bekleyecem biraz daha sonra yardımlarınızı alirim insallah . Disi kızışmış mi sizce ?

20. Süleyman Mert DEMİRSOY

Maşallah.bu kuşlar en az 1 yasında

Sayfayı Paylaş